Czy kogoś prawda w oczy ukłuła?

1
2619

Prawda w oczy kole – niepochlebna, ale prawdziwa opinia o kimś. Jest źle przyjmowana przez osobę, pod której adresem jest wypowiadana. To definicja tego chyba wszystkim znanego powiedzenia jaką znaleźć możemy w Wielkim Słowniku Języka Polskiego.

 

Po naszym wczorajszym materiale obnażającym prawdę o pomocy jaka w dobie koronawirusa płynie do medyków i osób potrzebujących, na którą oprócz samego Lwówka Śl. złożyły się w znacznej części samorządy z naszego powiatu, w mieście z niektórych okien znowu słychać zawodzenie i dźwięki startej już płyty.

Redakcja Lwówecki.info nie kryje radości z faktu, iż urzędnicy z Lwówka Śląskiego na stronie urzędu potwierdzają nasze informacje i przyznają, że oprócz Gminy Lwówek Śląski, która opublikowała podziękowania dla siebie znaczący wkład w projekt miały także ościenne Gminy i Powiat:

Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim dokonało wpłaty 4.000,00 zł, Gmina Wleń – 3.000,00 zł, Gmina Mirsk – 3.000,00 zł, Gmina Gryfów Śląski – 2.000,00 zł. W sumie 12 tys. zł.” – czytamy na stronie lwóweckiego magistratu. Szkoda tylko, że ta prawda ujrzała światło dzienne dopiero po naszej interwencji.

Brawo, brawo dla wszystkich a w szczególności dla tych, którzy działają i z wrodzonej skromności sami sobie tych braw nie biją.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here