Zderzenie w Radoniowie

7
2708

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 17 w środę 4 marca 2020 roku na skrzyżowaniu dróg w Radoniowie.

Ze zgłoszenia wynikało, iż po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów jadące jednym z nich kobiety źle się czują, a kierowca drugiego auta może nie być trzeźwy.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków z JRG w Lwówku Śląskim, OSP KSRG Lubomierz oraz zespół ratownictwa medycznego i patrol policji.

Na miejscu nadal trwają czynności – wyjaśnia st. post. Olga Łukaszewicz, rzecznik prasowa KPP w Lwówku Śląskim

Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący VW jadąc od strony Lubomierza nie zachował należytej ostrożności i uderzył w prawidłowo jadące Audi. To po odbiciu cię od Volkswagena zatrzymało się na zaparkowanym przy drodze Mercedesie. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł większych obrażeń.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja. – dodaje pani rzecznik policji.

7 KOMENTARZE

  1. W tym samym czasie od Lubomierza jechała jedna straż przez Pławną Górną w stronę Plawnej Dolnej, a za minutę dwie inne ze Lwówka i karerka do wypadku.

  2. Proszę redakcję Lwówecki.info aby jakoś zdopingowała nasze lokalne władze aby w formie jakiejś informacji tu na forum,np jutro czy po jutrze podać numery telefonów i do kogo,gdzie ma się skontaktować telefonicznie pacjent,ktory poczuje się bardzo źle z odznakami koronawirusa. Gdzie ma dzwonić w naszym Lwówku Śląskim aby nie iść do przychodni i nie pozarażać innych.Przecież to powinna być już podana ta informacja czy ja mam dzwonić do sanepidu a gdzie jest numer tej stacji,czy na policję czy na pogotowie.A co mam robić jak w przypadku zajętych telefonów czy ciszy w telefonach,czy mam wybiec i zarażając innych szukać na własną rękę ratunku? Przecież już powinna taka informacja być w gablotkach,na drzwiach urzędow,w gablotce kościołów i szpitali a chodzi o numery telefonów i najważniejsze do kogo dzwonić.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here