Awaria sieci wodociągowej

1
800

Nie ma deszczu, to dla miasta trwoga, bo spada poziom wód i występują problemy. Pada deszcz to też źle, bo wybijają studzienki i powstają awarie sieci, przez które mieszkańcy i turyści nie mają wody.

 

 

Z poważnym problemem mierzy się Świeradów- Zdrój. W ostatnim czasie władze uzdrowiskowego miasteczka parokrotnie informowały awariach. Te miały miejsce w dniu 02 sierpnia, 01 sierpnia, 19 lipca, 29 czerwca, czy 28 czerwca 2023 roku. Dziś mieszkańcom i turystom przyszło po raz kolejny zmagać się z konsekwencjami problemu.

„W związku z awarią sieci wodociągowej w Świeradowie-Zdroju, w dniu 08 sierpnia 2023 roku nastąpią chwilowe spadki ciśnienia wody oraz chwilowe przerwy w dostawie wody do nieruchomości położonych przy ulicach: Krótka, Wczasowa, Willowa, Polna, Nad Basenem, Zakopiańska, Batorego, Orzeszkowej, Asnyka, Sienkiewicza, Bronka Czecha, Źródlana, Strumykowa, Stroma, Marusarzówny.” – poinformował w dniu sierpnia burmistrz Świeradowa- Zdroju.

Mieszkańcy wspominają, iż z kranów ledwo kapie ciecz, która raczej nie przypomina wody. Miasto nie informuje, kiedy awaria zostanie usunięta.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here