WOŚP Gryfów Śląski – rozkład jazdy

6
1830
Sztab WOŚP Gryfów Śląski

Gryfowski sztab WOŚP w ostatnich latach bił rekordy i miał najlepsze wyniki w powiecie lwóweckim. Czy w tym roku też tak będzie? To zależy tylko od nas!

 

W niedzielne przedpołudnie 30 stycznia 2022 roku na ulice Gryfowa Śląskiego, ale także gryfowskich sołectw wyruszyli wolontariusze. Wczoraj wieczorem szefowa gryfowskiego sztabu przypomniała „rozkład jazdy” i zaprezentowała silną grupę wolontariuszy, którzy dziś kwestują.

Ostateczny program:

godz. 15.00 Roztańczone dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1
godz. 15.30 Pierwsza LICYTACJA
godz. 16.00 Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych MOCNI
godz. 16.15 Gryfowscy tancerze-Studio Tańca Mar-Ko
godz. 16.30 LICYTACJA GŁÓWNA
ok. godz. 17.45 Zumba Team Gryfów Śląski
Na zakończenie – strażackie „światełko do nieba”

Anna Michalkiewicz Szefowa Gryfowskiego Sztabu WOŚP:

„Pamiętajcie, że godziny licytacji pozostają bez zmian (15.30 i 16.30)! Mamy nadzieję, że koszmarna aura nie przeszkodzi Wam w dotarciu na gryfowski rynek.

Gadżety do licytacji przekazało nam 40 Darczyńców, do sfinalizowania mamy ponad 70 licytacji! Tym bardziej musicie być z nami. Gadżety, których nie uda nam się zlicytować zostaną zwrócone Darczyńcom. Mam nadzieję, że na to nie pozwolicie!

Ze względu na silny wiatr i Państwa bezpieczeństwo nie zapełniamy rynku techniką estradową, nie wystawiamy namiotów Zakres dopasowujemy do sytuacji.

Kawiarenkę OSP i gastronomię Free Riders Lubomierz znajdziecie pod gryfowskimi arkadami.
Amcars Freaks bez zmian. Amerykańskie samochody znajdziecie na parkingu przy supermarkecie Sawczak przy ul. Kolejowej od godz. 11.00.

Jeśli różnych względów nie możecie być z nami, dajemy Wam możliwość wsparcia gryfowskiego finału bezpiecznymi płatnościami on-line. Po prostu możesz dorzucić się do gryfowskiej eSkarbonki pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/45qt57

Więcej o atrakcjach WOŚP w Świeradowie- Zdroju i całym regionie znajdziecie tutaj.

6 KOMENTARZE

 1. Jak to jest, że pan Owsiak, który był takim przeciwnikiem narażania ludzi na kontakt z wirusem, teraz wysyła miliony wolontariuszy. Przecież oficjalnie nadal jest pandemia. Czy uczestnictwo w WOŚP zwalnia z roznoszenia wirusów? Ryzyko ryzykiem ale kasa do kieszeni musi lecieć. Tym bardziej, że to przecież nie on ryzykuje.

 2. Do Sprawdzam

  Zadziwiająca jest Twoja wypowiedź.
  Nie on ryzykuje? A kto siedzi w głównym sztabie WOŚP?

  Uczestnictwo w WOŚP absulotnie nie zwalnia z Pandemii, ale zastosowane są odpowiednie środki. Ludzie którzy idą na wosp po 1 chcą pomagać i są świadomi ryzyka, a po 2 jeżeli piszesz, że on wysyła ludzi Wolontariuszy, pamiętaj że nie są oni do tego zmuszani. Robią to z własnej woli wpelni świadomi tego co robią.

  Kasa do kieszeni? Nawet jeśli sam coś z tego ma dla siebie, musi utrzymać cały interes, zorganizować, reklamować wszystko kosztuje. A zobacz jak wiele zrobił przez te 30 lat. Potwierdzeniem jest to jak dużo Polaków to akceptuje. Jak dużo wospowych serduszek naklejonych jest na szpitalnym sprzęcie.

 3. Jak co roku dyskusja o tzw. Orkiestrze, której “gra” polega na zbieraniu pieniędzy. Coraz więcej agresji w “obrońcach” tejże, coraz bardziej Orkiestra i jej kapelmistrz dzieli ludzi na “swoich” i “tamtych”. Kiedyś tak nie było. Nie było takiego ostrego stawiania kwestii wspomagania tj organizacji. Moim zdaniem to jest już kwestia wiary. Tak, wiary, że guru jest aniołem z jednej strony lub sprytnym naciągaczem z drugiej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here