Wiemy więcej o zatrzymaniach w Lwówku Śląskim

7
4115
zdjęcie poglądowe © Lwówecki.info

Jak już informowaliśmy przedwczoraj lwóweccy policjanci dokonali zatrzymania trzech osób. W sprawie nadal trwają czynności, które prowadzone są pod nadzorem prokuratury.

 

Przedwczoraj policjanci z wydziału kryminalnego lwóweckiej policji pojawili się przed jednym z budynków w Lwówku Śląskim w celu jak to nazywa policja „przeprowadzenia czynności procesowych”. Nie było to jednak łatwe zadanie. Policjanci zostali znieważeni, naruszona została ich nietykalność i próbowano ich zmusić do odstąpienia od tych czynności.

„Podczas czynności procesowych wykonywanych przez lwóweckich funkcjonariuszy Policji zostali oni znieważeni, naruszona została ich nietykalność cielesna, a także osoby będące na miejscu czynności próbowały zmusić funkcjonariuszy do zaniechania prawnej czynności służbowej” – tłumaczy sierżant Olga Łukaszewicz, oficer prasowa policji w Lwówku Śląskim, która dodaje, iż policjanci zatrzymali trzy osoby:

W związku z czym zatrzymano dwie kobiety i mężczyznę w wieku od 21 do 44 lat

Policja nadal prowadzi wspomniane „czynności”. Nadzór nad nimi sprawuje lwówecka prokuratura. Jednak z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa policjanci nie chcą na tym etapie ujawniać więcej szczegółów. Jak udało nam się dowiedzieć w sprawie m.in. powołany został biegły.

7 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here