Wart 4500 zł telefon odzyskany przez lwóweckich policjantów

6
1854

Szybkie i skuteczne działania lwóweckich policjantów Wydziału Kryminalnego doprowadziły do odzyskania telefonu komórkowego i zatrzymania sprawcy.

 

W dniu 04.01.2020 r. w godzinach porannych do Komendy Powiatowej Policji zgłosiła się mieszkanka Lwówka Śląskiego, która poinformowała Dyżurnego KPP o utracie telefonu komórkowego o wartości 4500 zł.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia lokalizacji przedmiotu. W wyniku działań operacyjnych namierzono telefon komórkowy, jednocześnie udając się w wyznaczone miejsca.

 

Sprawne działania lwóweckich policjantów sprawiły, że dokonali ujawnienia i zatrzymania mężczyzny, który był w trakcie korzystania z wyżej wymienionego telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło na terenie marketu budowlanego w Legnicy.

 

Mężczyźnie przedstawiono zarzut przywłaszczenia znalezionego telefonu komórkowego, za co grozić mu może kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Dzięki niezwłocznym i skutecznym działaniom lwóweckich policjantów, po niespełna czterech godzinach od przyjęcia zawiadomienia, telefon wrócił do właścicielki.

 

 

-/ st.post. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski /-

6 KOMENTARZE

  1. Gòwno nie policja rok temu też mi skradziono telefon wskazałem złodzieji olali to , co mi powiedzieli niech pan śię przejdzie po lombardach komisach popyta może ktoś przyniòsł , policja lwòwecka to banda nierobòw

  2. Co za bzdury, gościu odwiózł tel na komisariat po wcześniejszym tel, że go znalazł. Za fatygę na komisariat został zglebowany i dostał zarzuty ;D. Policjant który doprowadził do takiego stanu rzeczy, powinien wylecieć na zbity pysk. Nie pierwsze i nie ostatnie tego typu jego zachowanie.

  3. Facet znalazł telefon a teraz ma tylko nieprzyjemności. Gość uczciwy i spokojny. Działanie Policji – żenada. A poza tym kto kupuje dziecku taki drogi telefon, to niech pilnuje i dziecka i telefonu. Ale skoro policja juz odgwizdała sukces, to jak teraz przyznać się do złego postępowania.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here