W piątek polowanie zbiorowe dewizowe

21
367
fot.: Lwówecki.info

Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski podaje do publicznej wiadomości, że na terenie obwodu łowieckiego nr 207, dnia 22 listopada 2019 roku w godzinach od 8:00 do 16:00 odbędzie się polowanie zbiorowe dewizowe organizowane przez Koło Łowieckie Bóbr

Obwód łowiecki nr 207 obejmuje okolice miejscowości: Lwówek Śląski, Mojesz, Pławna Dolna, Golejów, Milęcice, Oleszna Podgórska, Nagórze i Płóczki Górne

21 KOMENTARZE

 1. Oczywiście to mordowanie nie ma nic wspólnego z ideą łowiectwa. Jak pseudo myśliwym brakuje kasy na wódę to niech wezmą się do roboty, a nie dopuszczają obcokrajowców do mordowania naszego dobra narodowego.

 2. Do proyer, aby myśliwy mógł wziąć sobie upolowaną zwierzynę musi pierw za nią zapłacić czyli wydaje mi się że skoro płacą za zwierzynę to na wódkę też mają..

  • W następnym życiu, wcieleniu będziesz zwierzyną i sam doświadczysz tego, co teraz zadajesz, zwyrolu. A teraz nachlej się wódy, żeby zapić sumienie… jak zwykle.

 3. A pomyslal ktoś o ludziach pracujących w lesie polowanie w piątek bo dewizowcy przyjechali ot polska goscinnosc szkoda zwierzat niech u siebie strzelają a nie urzadzaja sobie zbiorówki w naszym kraju

 4. I zaraz zaś “wielcy obrońcy i znawcy dzikiej przyrody” (jak kuriozalnie zwą się sami myśliwi) będą rozpaczać, że wilki im sarny zjadają, że wilki podchodzą pod domostwa – nie widząc związku przyczynowo-skutkowego: im więcej odstrzelonej zwierzyny – tym drapieżniki bardziej zdesperowane w poszukiwania żarcia…

 5. Czyli właściciel czy zarządca gruntu zgodnie z obwieszczeniem nie ma nic do gadania bo dostanie odmowę. Mogą niszczyć twoje uprawy i grunty i nie masz nic do gadania. Chyba następna kasta.

 6. Wszyscy , którym zabijanie przynosi samozadowolenie i sprawia przyjemność powinni trafiać do psychiatryka. Mówienie o tym, że myśliwi dbają o przyrodę jest mega obłudą, fałszem i ignorancją Kazda ingerencja człowieka w świat przyrody przynosi tragiczne skutki, natura sama poradzi sobie z róznymi problemami. Wszystkim myśliwym życzę aby znaleźli się choćby raz w życiu w sytuacji ich ofiar – konającego w niewyobrażalnym bólu zwierzęcia. A po za tym V przkazanie mówi “Nie zabijaj” i koniec nie mówi nic o ludziach czy zwierzętach. Dzisiaj być myśliwym w XXI w.w cywilizownym świecie to obciach o czym przekonał się kiedyś Miś Karambol czyli były prezydent.
  Dasz bór.

 7. Jeżeli ktoś się nie zorientował to ,,”dasz bór” we wcześniejszym wpisie to jest taka mała prowokacja – dedykacja dla byłego pierwszego w naszym państwie, który z ortogtafią był trochę na bakier.
  DARZ BÓR i spasiba.

 8. Robię około 35000-45000 km rocznie i widzę co się dzieje na drogach, szczególnie biegnących przez las. Dzików i saren jest zdecydowanie za dużo. Biegają przez jezdnię bardzo często. Nie wspominając już o lisach. Koniecznie część do odstrzału dla bezpieczeństwa na drogach!!!!

  • Ale to Ty jedziesz przez ich las – ich naturalne środowisko ! I pomyśl – przyroda i natura poradzą sobie bez człowieka , a człowiek bez przyrody niestety ( albo i stety ) nie !

   • Ale jeśli czegoś jest za dużo, to nie jest dobrze. To nie czasy średniowiecza, gdy zwierzyny w lasach musiało być mnogo gdyż stanowiła podstawę pokarmu ludności. Dziś mamy żywność w biedrze i lidlu, a nie w lesie przy Bielance. Niech sobie zwierzaki żyją, ale ich liczebność musi być kontrolowana bo nie ma naturalnych wrogów w postaci niedźwiedzi czy rysi. Wilki się pojawiają, ale jest ich zbyt mało, żeby regulacja populacji następowała naturalnie.

 9. Komentarz Myśliwego bezcenny. Tak więc liczy się kasa a nie dobro środowiska naturalnego. Sam się chłopina wsypał. A może by tak zrobić bezkrwawe polowanie i pozbierać trochę plastiku z lasu? ( i butelek po polowaniu).

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here