Oficjalny program pobytu Prezydenta Andrzeja Dudy w Lwówku Śląskim

83
301

3 lipca 2019 r. (środa) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Głogowie i Lwówku Śląskim. Już oficjalnie potwierdziła to Kancelaria Prezydenta, która przedstawiła program pobytu głowy państwa na Dolnym Śląsku

Oficjalny program pobytu Prezydenta Andrzeja Dudy w naszym regionie wygląda następująco:

 

Głogów

godz. 16:00 – Złożenie wieńca przed Pomnikiem Dzieci Głogowskich (Photo opp.)
godz. 16:05 – Spotkanie z mieszkańcami powiatu głogowskiego (park przy Zamku Książąt Głogowskich)

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

 

Lwówek Śląski

godz. 19:15 – Spotkanie z mieszkańcami powiatu lwóweckiego (pl. Wolności 1)

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

 

83 KOMENTARZE

 1. Właśnie w kościele ksiądz w ogłoszeniach powiedział,że “…burmistrz pani Mariola Szczęsna zaprasza mieszkańców na spotkanie z prezydentem …” i.t.d.Pani Mariolu ja z rodziną głosowałem na panią a pani zaprosiła do Lwówka Śląskiego tego pana?To i dla pani łamanie Konstytucji to jest w porządku?Jeżeli to prawda,że pani zaprosiła no to mam wyrzuty sumienia.

   • Na prezydenta Wałęsę głosowałem tylko raz z zamkniętymi oczami i zaciśniętymi zębami jak konkurował z Tymińskim-nie było innego wyjścia.Ganiał z “siekierką” ale działał na granicy i po granicy prawa (wtedy mała konstytucja) czyli tylko “falandyzował prawo” w odróżnieniu jak ten obecny tak zwany “doktor prawa”,który żeby było śmieszniej oszukał samego Pana Boga podczas zaprzysiężenia mówiąc “tak mi dopomóż Bóg”.

 2. Teodoś nie bój żaby! Nie taki straszny Pan Prezydent jak go tvny malują. Człowiek na właściwym miejscu. Wykształcony, kulturalny no i przede wszystkim nie czyta z karteczki jak…

 3. Do 12345
  Tobie pasowała by parada równości i spacer z tęczowa parasolką. Weź na wstrzymanie z taką agitacją, ludzie już was nie słuchają zakłamane POwszczyki.

 4. Mądrego człowieka zawsze warto posłuchać. Pan prezydent Duda imponuje mi wszechstronną wiedzą a szczególnie historią Polski. Wielki szacunek Panie Prezydencie. Tak trzymać.

 5. Pójść można, zachować się przyzwoicie wypada, przemyśleć można co nieco. Wybory blisko. Demokracja jest niby dla wszystkich, ale nie wszyscy dojrzewają. Wypowiedzi niektóre są dziecinne.
  Pamiętam Leppera we Lwówku. Nawet flagę biało-czerwoną mu wręczono. Kto? Reprezentant Lwówka. Nie dziwi nic.

 6. Wy PO-wcy kogo byście chcieli żeby przyjechał, Pan Schetyna chłopek z roztropek , od was inni nawet nie mają odwagi żeby rządzić w PO i trzymacie tego chłopka.

 7. Po pierwsze,jeżeli go zaprosiła pani burmistrz to obnażyła się całkowicie (kim jest???) a przecież wielu,bardzo wielu w tym ja z żoną nie po to glosowaliśmy na panią Szczęsną aby biesiadowała z “obrońcami Konstytucji” tak jak Kaczyński z panią Julią.Po drugie jak będą jechali z Głogowa a więc koło baszty bolesławieckiej to wiozący go jego harcerze nie wyrobią na rondzie koło przychodni.Po trzecie a jak już harcerzom jego uda się ta sztuka z rondem to wpadną prosto na altanki z brzózek na rynku.Po czwarte-wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd dla Lwówka Śląskiego.

  • Człowieczku ! litości ile masz klas, że tak przaśnie pojmujesz świat i ludzi.
   Możesz od dzisiaj rozpocząć żałobę. Zasmucę cię, twoje sny się nie spełnią. Zostaje Ci tylko nerwowe tupanie w miejscu albo obryzanie taboretów.
   Gwarantuję że ” nie będzie jak było”. Zapomnij! Musisz koniecznie się NAPIĆ !!! bo upał i trzeba bardzo dużo pić. I jeszcze jedno… nie wypowiadaj się za innych. Towarzyszy którzy przyjechali na czerwonych czołgach do Lwówka Śl jest już niewielu. Większość mieszkańców Lwówka i okolic czeka na Pana Prezydenta POLSKI. Ponimajesz?

   • Co za dziecko pisowskie piszące abym nie wypowiadał się za innych a w ostatnim swoim zdaniu pisze “…Większość mieszkańców Lwówka i okolic czeka na pana prezydenta PiS…”.Standardowy,książkowy niePiSmienny.

   • Dla tego nadludzia co przyjedzie już przygotowujemy transparenty.Pierwszy zmałpowany ze Szczecina prawie cztery lata temu “Błogosławione piersi,które ssałeś”.Drugi to słowa,które powiedziała jego mama dziennikarzom “Mój syn dostał misję specjalną od samego Pana Boga”.Trzeci z treścią roty przysięgi co składał na Konstytucję i na końcu -tak mi dopomóż Bóg”.Czwarty o treści “Ładnie to prezydencie PiS oszukiwać Pana Boga?”.

   • Przykro się ciebie czyta człowieku. Widać, że jesteś bardzo nieszczęśliwy i swoją frustrację chcesz przerzucić na innych. Myślę, że rodzice czytali ci nieodpowiednie bajeczki. Staraj się nad sobą popracować. Warto.

  • PANI BURMISTRZ SIĘ OBNAŻA ALE NIE W TYM PRZYPADKU A JEŻELI ZAPROSIŁA TO BARDZO DOBRZE ROBI OD PREZYDENTA I TEGO RZĄDU NA PEWNO NIE OTRZYMA TAKICH PRZYKRYCH SŁÓW JAK OD NIEKTÓRYCH NIC NIE ROZUMIEJĄCYCH MIESZKAŃCÓW. TAK TRZEBA PANI BURMISTRZ NIE MOŻNA NIKOGO NIE NAWIDZIĆ TAK JAK NIEKTÓRZY ZACOFANI KOMUNIŚCI I LEWICOWCY. JAK CI JEST ŹLE TO POWIEDZ ZAPEWNE NAWET NIE MASZ CO DO POWIEDZENIA ALE TO ZACOFANIE PSYCHICZNE I TYLE.

 8. Ciekawe, czy będzie klęczał i się modlił? Zresztą, jego obnoszenie się z religijnością jest gorsze niż by obnosił się publicznie z hemoroidami – jeśli ma.

  • On i tak nic zrozumie. Widocznie tak został wychowany. Wartości wynosi się z domu. Jak można wyśmiewać Prezydenta który tak dużo robi dla naszego kraju. Prezydent Duda jest dobrze wychowany, zna biegle języki, świetnie posługuje się słowem ( bez suflerki) i przede wszystkim kocha swoją Ojczyznę, organizując patriotyczne spotkania. Panie Prezydencie wielki szacun.

  • ŻE OBCIĘLI EMERYTURY BYŁYM KOMUNISTO TO BARDZO DOBRZE TYLKO , ŻE W WIELE ZA PÓŹNO ONI NIE ZASŁUGUJĄ NA ŻADNE EMERYTUR I TYLE ZA TO CO ZROBILI DLA POLSKI A ZROBILI SAMO ZŁO GDYBY NIE ONI TO MY JAKO POLSKA I POLACY BYLI BYŚMY W INNYM MIEJSCU, TRZEBA TO ROZUMIEĆ.

   • z roku na rok za 50 zł coraz mniejsze zakupy możesz zrobić, i tendencja wzrozstów zaczyna przybierać postać wykładniczą, tak więc chyba przedsiębiorcy to odczuli jeżeli muszą podnosić czasem nawet drastycznie ceny? Kilka lat temu szedłem do fryzjera za dyche, teraz minimum to 25

 9. I oto Pani Mariola, wielka przeciwniczka prezydenta i partii rządzącej, zaprasza mieszkańców na spotkanie z nim, i to poprzez usta kościoła.
  To się nie mieści w pale. Mój głos na nią był błędem.

  • DZIWNA MASZ KOBIETO TĘ PAŁĘ CHYBA PUSTĄ , JAKA TY JESTEŚ MŚCIWA, TAKIEGO DOBREGO PREZYDENTA JESZCZE NIE BYŁO A TY NA NIEGO BLUŹNISZ, PRZECIEŻ ŻYJE NAM SIĘ CORAZ LEPIEJ A KRAJ SIĘ ROZWIJA BARDZO DOBRZE JAK NIGDY DOTĄD CZEGO JESZCZE OCZEKIWAĆ , JAKO CZŁOWIEK JEST WSPANIAŁY.

  • Tak super Prezio sprowadził nam imigrantów i nie mówię tu o ukraincach tylko o tej ciapatej hołocie , a teraz amerykańców ,a gdzie wchodzą wojska amerykańskie zawsze wybucha wojna . Zajebisty ,kocham go wręcz

 10. Burackie komentarze i tyle! Chociażby z czystej przyzwoitości i szacunku dla stanowiska prezydenta wypadałoby zachować się normalnie. Ale nie! Obrońcy konstytucji “zawsze mają rację”. A później pretensje do całego świata, że niedouczony naród wybiera, a sami zachowują się jak prostaki. Ja pójdę, posłucham co ma chłop do powiedzenia a czy uznam to za coś godnego uwagi to się okaże. A to czy prezydent przyjechał na zaproszenie Pani burmistrz czy nie , to nie ma żadnego znaczenia. Osoba piastująca stanowisko burmistrza reprezentuje wszystkich mieszkańców naszego miasta niezależnie od poglądów politycznych. Powinniśmy się cieszyć, że osoba prezydenta zaszczyca nas swoją obecnością niezależnie od tego z jakiej strony sceny stoi. A z poprzednich prezydentów który był bo jakoś sobie nie przypominam. A może Donald przyjedzie do Lwówka, ponieważ to miasto szczególnie ma w sercu! Bez odbioru!

 11. STRASZNIE SIĘ CIESZYMY Z PRZYJAZDU PANA PREZYDENTA DO NASZEGO MIASTA , NIGDY SIĘ TO JESZCZE W HISTORII NOWOŻYTNEJ NIE ZDARZYŁO ŻEBY NAS ZASZCZYCIŁ PAN PREZYDENT POLSKI A TO ZROBI NASZ NAJLEPSZY PO PANU PREZYDENCIE PREZYDENT W OKRESIE POWOJENNYM , BRAWO PANIE PREZYDENCIE I BRAWO PIS Z KTÓREGO TO UGRUPOWANIE POCHODZISZ, ONI JEDYNI JAK DOTĄD DBAJĄ O POLAKÓW I POLSKĘ TO SĄ PRAWDZIWI PATRIOCI. POPRZEDNIO RZĄDZĄCY CZY LEWICA( CZYLI KOMUNIŚCI) CZY PO Z TUSKIEM NA CZELE TO SPRZEDAWCZYKI NIE DOROŚLI DO PIĘT PANU KACZYŃSKIEMU , PANU DUDZIE I TEMU RZĄDOWI, LUDZIOM SIĘ ŻYŁO CORAZ GORZEJ , PŁACE STAŁY W MIEJSCU , BEZROBOCIE ROSŁO PRZEMYSŁ UPADAŁ , MAFIE RZĄDZIŁY JAK CHCIAŁY, CZEKAŁA NAS TRAGEDIA, KATASTROFA I WASALSTWO, MAMY WIELKIE SZCZĘŚCIE , ŻE MAMY TAK SPRAWNY I BARDZO DOBRY RZĄD Z PANEM MORAWIECKIM NA CZELE, LUDZIE W ZNACZNEJ WIĘKSZOŚCI SĄ ZADOWOLENI A O CO W TYM ŻYCIU CHODZI? O GODNE I DOSTANIE ŻYCIE I POLSKA ZDĄŻA KU TEMU BARDZO SZYBKO, BRAWO BRAWO BRAWO.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻYCZYMY RZĄDZĄCYM POWODZENIA OBY TAK DALEJ.

 12. NIE ROZUMIEM TYCH NEGATYWNYCH KOMENTARZY PREZYDENT JAKI BY NIE BYŁ , TO WIĘKSZOŚĆ GO WYBRAŁA I JEST SUPER PREZYDENTEM TRZEBA SZANOWAĆ NASZE WYBORY A PREZYDENT REPREZENTUJE NAS WSZYSTKICH I NASZ KRAJ I JEST PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, SZANUJMY TO.

 13. A ja głosowałam na p. Mariole ale skoro tak kocha PiS i zaprasza teraz Duda, a potem kaczora to więcej mojej sympatii ma żul spod monopola niż ona….. Skóro tak kocha PiS to czemu startuje z list peslu ???!? Więcej mojego głosu nie dostaniesz!!!?!!!!!

 14. Ja sie nie dziwię ze bedzie uwas goscil po pierwsze 85%LŚ głosowała na pis. Po drugie prezydent ma budżet dwa razy wiekszy niż Krolowa Angielska i stac go na podróże po kraju

 15. Droga pani Mariolo,głosowałem na panią a pani zaprasza tego człowieka do Lwówka Śląskiego?Postępuje jak widać pani podobnie jak to robił Cezary Przybylski,ktory przed wyborami do samorządów ręce ściskał w w Lwówku tym wszystkim co deklarowali walkę z PiSem i robił ochoczo zdjęcia z nimi aby za chwilę bić pokłony Kaczyńskiemu.Przysłowie mówi,że daj człowiekowi kieliszek wódki a za chwilę powie kim jest.No tak ale tak bez kieliszka wódki tak się zesz****ć?

 16. To na drugi raz nie głosuj .To jest Prezydent i jaki by nie był , należy się szacunek . A że nie koniecznie był reprezentacyjny ??? trudno !!!!Nauczcie sie szacunku do flagi i i narodowości .Nie pojęte jest by Ukrainiec zarabiał więcej jak POLAK!!!!!

  • Jakie to proste w PiSie w/g was zero jedynkowe życie i myślenie (przepraszam myślenie to powinność dla geniusza nowogrodzkiego a my mamy tylko nie przeszkadzać-tak sam powiedział)-“…na drugi raz nie głosuj.” A jak głosować skoro ta pani już nie będzie kandydowała bo jest dwie kadencje.Drogie dziecko pisowskie a to zdanie twoje “…To jest prezydent i jaki by nie był ,należy się szacunek” to świadczy o twoim charakterze i niestety rozumie też-mam szanować kogoś kto łamał Konstytucję a przedtem na nią przysięgał i jeszcze prosząc Pana Boga aby mu dopomógł.Pewnie mam tak samo myśleć w/g ciebie o np.biskupie pedofilu (bo też w/g ciebie jaki by nie był)
   bo to biskup i należy się mu szacunek.A to zdanie co posłyszałem w kościele w ogłoszeniach gdy ksiądz powiedział,że pani burmistrz Mariola Szczęsna zaprasza mieszkańców na spotkanie z …………………………………………………………………… to mnie aż zatkało.To podobnie jak w trylogii Kmicic przeszedł do Szwedów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. Kiedyś Prezydent Duda podczas wywiadu powiedział, że jest Prezydentem tych Polaków którzy na niego głosowali. Moim zdaniem sama ta wypowiedź starczy by nie uczestniczyć w spotkaniu – oczywiście jeśli na niego nie głosowałeś/aś. Wszystkim wszystkiego najlepszego a zwłaszcza tym zafascynowanym obecna polityką. Dużo zdrowia i cholernie ciekawych przyszłych czasów.

 18. Nie jestem zwolennikiem rzadow PiS-u, ale zachowajcie jakiś poziom. Tego człowieka na prezydenta wybralo społeczeństwo w wyborach demokratycznych i jakiś szacunek się należy. Możecie obrażać się nawzajem, ale to właśnie świadczy o Waszej kulturze.

 19. Przeczytałam wszystkie komentarze i jestem przerażona tym jak jesteśmy nawet z błahego powodu podzieleni. Wszyscy jesteśmy Polakami szanujmy się na wzajem.To nie Pani Burmistrz zaprosiła a Radni z PiS (choć nie widzę w tym nic niestosownego). Pani Mariola jest gospodarzem naszego pięknego miasta i ma obowiązek przyjmować wszystkich gości z należytym szacunkiem co czyni. Uważam, że komentować powinniśmy po wystąpieniu Pana Prezydenta. Co do tego kto na kogo głosował to przecież nikt nie wie, ponieważ głosowanie jest tajne. Apeluję bądżmy dla siebie mili, żyjemy w tej samej małej ojczyznie.

 20. ,,Nie było lepszych rządów niż PIS” . Masz rację lepszych w kłamstwie, niekompetencji, chamstwie i głupocie i okradaniu społeczeństwa polskiego !

 21. Był sobie pewien doktorant, który zawyżał stawki za delegacje, rozliczenia za bilety, paliwo, przejazdy, antydatował dokumenty, Po prostu OSZUST. Pamiętamy ! A o kim mowa ? to wie ułaskawiony Zbigniew

 22. To będzie pierwszy tak beznadziejny. Ponad 200 lat temu przejazdem (też) był późniejszy prezydent USA – John Quincy Adams, ale on szanował KONSTYTUCJĘ i nie robił z siebie nocnika. tj. podpisywał nocą, co mu prezes=nadpremier ,,Jarosław nas zbaw” każe. Bo taki prezydent to wstyd !!!!

 23. ,,Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam Prezes naszego klubu, niech żyje nam” to mówiłem ja …XX. Jak w ,,Misiu” Barei. Jaka partia taki elektorat 😉

 24. Czy naprawdę jeden z drugim (bez względu na stronę) uważa, że obraziwszy swego rozmówcę do czegokolwiek go przekona? Jeśli dusi Ciebie, zwolenniku PO, Prezydent Duda, to po prostu zignoruj tę wizytę, co Ciebie obchodzi facet, na którego nie głosowałeś? Jeśli Ty, zwolenniku PiS, jesteś zadowolony z wizyty, nie pozwól, by złość oponentów tę w sumie wyjątkową chwilę jak na Lwówek, zakłóciła. Nie zmienicie zdania nikogo takimi komentarzami. Sami sobie wystawiacie świadectwo chama i prostaka, swoim idolom też.

 25. Pozdrawiam panią burmistrz i dziękuję za zaproszenie głowy naszej ojczyzny do Lwowka. To wielkie wydarzenie dla naszego miasteczka. Pani burmistrz jest pani wielkim włodarzem.

 26. Do ZZ – bądź szczery a nie strugaj Jarząbka !!
  To twój komentarz dowodzi, że nie rozumiesz zupełnie zasad demokracji. Chodzi o urząd prezydenta RP, z konstytucji przedstawiciela wszystkich Polaków – obywateli. I na tym forum mamy prawo wyrazić swoje zdanie i poglądy. Oczywiście to, że przyjeżdża do Lwówka, to nie z czyichś prywatnych pieniędzy tylko podatników, czyli za nasze wspólne. Jak mam szanować prezydenta, Który w kościele, w czasie mszy wyraził ubolewanie, że w 1989 r. nie polała się krew, tzn, że Polacy nie mordowali się nawzajem ! Taki prezydent to WSTYD !!!!
  Nie zmienicie zdania nikogo takimi komentarzami. Sami sobie wystawiacie świadectwo chama i prostaka, swoim idolom też. To do lustra !

 27. Jak za komuny ! Jesteś pisowskim tajniakiem ???? Teraz K… My – kto to powiedział ?
  O wyczuwam w tonie element próby groźby, czy zastraszania ? Weź ze sobą jakieś pęta i pałkę na myślących inaczej niż wy. Będzie was wielu – propisowskich bojówkarzy ?
  Jaka partia, taki elektorat !
  Przyjdzie nas wielu. I zapamiętamy zachowania mądre i te idiotyczne. Zarówno gościom, jak i sąsiadom. Przyjdziemy. Zapamiętamy. TAKI prezydent TO WSTYD!!!!!!

 28. Nie określaj siebie słowami, nie przywłaszczaj sobie haseł, których jak widać z treści komentarza zupełnie nie doceniasz !
  Łatwo wam przychodzi bezczeszczenie i używanie szczytnych haseł, a w praktyce to kłamstwo, hipokryzja, chamstwo o obrażanie Boga i Polski i marnowanie potencjału społeczeństwa polskiego.
  Vivat prezydent, który szanuje polską konstytucję, wszystkich Polaków, a takiego nie mamy. Stosujcie to na co dzień, bo jak widać to jest tylko marna propisowska obłuda !
  Do ogłupionych zwolenników:
  Był sobie pewien doktorant, który zawyżał stawki za delegacje, rozliczenia za bilety, paliwo, przejazdy, antydatował dokumenty, Po prostu OSZUST. Pamiętamy ! A o kim mowa ? Może dowiemy się dzisiaj, bo to wie ułaskawiony Zbigniew, ale swój swojego kryje.

 29. Czy już przygotowano Tron dla ” Teodora” największego trola lwóweckiego?.
  Miej chłopie odwagę ( masz okazję) stań przed Prezydentem Rzeczypospolitej twarzą w twarz, przedstaw się z imienia i nazwiska, powiedz otwarcie co masz do powiedzenia a nie wylewaj anonimowych pomyj godnych prostaka i analfabety.
  Stać cię na to?

 30. Leon ty jesteś schizofrenikiem ? Sam do siebie już piszesz ! A może ty to taki ,,Leon zawodowiec” ? Ile płaci ci twój prezio !!! Czy dziś robisz za pisowskiego tajniaka ?
  ,,przedstaw się z imienia i nazwiska, powiedz otwarcie co masz do powiedzenia a nie wylewaj anonimowych pomyj godnych prostaka i analfabety.
  Stać cię na to ,,

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here