Uwaga piraci na DK30

20
3896

Tak się jeździ po naszych drogach. Niestety, na odcinku około kilometra nasz czytelnik uwiecznił samochodowym rejestratorem dwie sytuacje, które niemal nie doprowadziły do wypadku.

Popisy mistrzów kierownicy. Sytuacja miała miejsce w czwartek (23.07.2020) chwilę po godzinie 15:00 na drodze krajowej nr 30, odcinek Rybnica – Barcinek. – pisze czytelnik Lwówecki.info i dodaje: – Pierwszy samochód (Volkswagen) – wyprzedzanie na widocznym zakazie i podwójnej linii ciągłej – to już właściwie standard na tej trasie, ale przeprowadzanie tego manewru “na styk” widząc nadjeżdżającą ciężarówkę to lekka przesada. Dosłownie minutę później drugi kierowca (Volvo S90) popisał się jeszcze bardziej, wyprzedzał sznur pojazdów (czego nie widać na filmie) i gdyby kierowca Skody normalnie wyprzedzający pod górę ciężarowego Mercedesa (mrugającego długimi światłami) na przeciwnym pasie nie schował się z powrotem na prawy pas, doszłoby do zderzenia.

Faktycznie, kierowca drugiego auta na jeleniogórskich numerach rejestracyjnych poczuł się na „trzydziestce” niczym król szos, za co z pewnością należy mu się medal, najlepiej wręczony w blasku fleszy przez mundurowych.

20 KOMENTARZE

 1. Bo jeżdżą na tej drodze jak pizd…a szczególnie kierowcy na DLW. Wyjedzie taki z wioski na DK30 i nie wie jak się zachować, gaz i hamulec na prostym odcinku drogi, przypomnę ze większość wypadków i kolizji na tym odcinku drogi to również kierowcy DLW,

 2. Ktoś cię skrzywdził z Dlw , że płaczesz na klawiaturze jak dziecko?Obrażasz mnie swoimi słowami i zapewne to Ty jesteś mistrzem prostej,a pozostali to pizdy jak piszesz.Mam Dlw , ale nie jestem ze wsi , więc hamuj nogą.

 3. do borewicza, kkk i mieszkańca (chyba kosmosu) za takie szaleństwa i narażanie innych powinni zabierać na stałe prawko. Nie ma miejsca dla debili na drodze! Czy to DLW czy inne numery zawsze za kołem możesz cymbała trafić. Chcesz się ścigać ? śpieszysz się na cmentarz to sam ! Nie zagrażaj innym !!!

 4. Za to ci z DJ są mistrzami za kółkiem;) wyjechali z dziury, na wielką dk30 i “chwalą się umiejętnościami” Tępić potencjalnych morderców za kierownicą!

 5. Wyraźnie brakuje na tym odcinku obecności grupy “speed” – przecież to dzieje się codziennie po kilkanaście razy na dobę. Potencjalnych morderców nie brakuje, potem z paskiem na oczach w TV płaczą, że nie wiedzieli, co się stało, coś ich podkusiło, oślepiło ,itp. A niewinni ludzie, którzy znają CYWILIZOWANE zasady użytkowania dróg giną lub zostają kalekami. Wystarczy mieć MÓŻG.

 6. Mam nadzieję że ci kierowcy stracą prawo jazdy. Przepisy są po żeby je przestrzegać. “Pizdy na drodze?”. Ciekawe co powiesz jak taki ktos spowoduje wypadek z udziałem Twojej rodziny. Wtedy będziesz inaczej śpiewał. Pozdrawiam

 7. Do “mieszkańca”Goń się frajerze ,i nie szargaj moich blach ,jezdzisz jakimś szrotem i piszesz jakby to był twój max , wyjazd na DK 30 . Czemu nie chwalisz się swoimi tablicami jak tak lepiej jezdzisz , pewnie jakieś gó..o zasciankowe !!!

 8. 1 sytuacja niemiala żadnego zagrożenia kierowca wykonał manewr wyprzedzania na przerywanej i z odpowiednim czasem się schował spowrotem zero zagrożenia kierowca który nagrywał film najprawdopodobniej sieje panike na drodze i powoduje zagrożenie jako uczestnik ruchu drogowego niewie co ma robic pozdrawiam

 9. Witam mieszkam przy DK30 i to co widzę co sie dzieje to jest nie pojęte!!!!!! tu co drugi kierowca jezdzi min.70,90 120 150 kmh i więcej NIE MOŻNA Z GARAŻU WYJECHAC!!!!!!CHMIELEŃ kapliczka.

 10. Chmielen , ograniczenie do 40km/h nikogo tutaj nie rusza….szczegolnie “pana ” w Białym Mitshubishi Lancer o nr. DJE …z tylu ciemne szyby ( sprawa już zgłaszana na Policję) . slychac go już z 2 km …codziennie pod wieczór gaz do dechy, strach wyjść , Dramat , pytam gdzie jest Policja , kwestia czasu , jak kogoś zabije

 11. To samo sie dzieje na drodze Boleslawiec-Lwowek, tam naprawde nie ma gdzie wyprzedzac,a wariatow nie brakuje,podwojna ciagla a debil wyprzedza bo 2 minuty bedzie szybciej, masakra!!!

 12. Chmielen , ograniczenie do 4O km/h , codziennie pod wieczór białe Mitshubishi Lancer, z tylu ciemne szyby DJE…. słychać go juz z 2km , gaz do dechy, gość widać pomylił drogę z odcinkiem specjalnym Rajdu , urządza sobie wyścigi , dojdzie do tragedii,sprawa zgłaszana na Policję….niestety bez powodzenia . Pozdrawiam Czytelników i Policję (Pomóżcie)

 13. No niestety ale DLB i DBL TO dopiero mistrzowie kierownicy. Kilka krotnie byłam świadkiem jak niektórzy jeżdżą i łamią tam przepisy. W Pasieczniku nie da się przejść przez ulicę, bo wyprzedzają. A ten co jeździ Lancerem bialymna DJE to przechodzi samego siebie. Policja powinna się nim zająć!!!!

 14. …Białe Mitshubishi Lancer DJE…. ciemne szyby i spoiler z tylu ? , znany temat , to ten co w rękawiczkach rajdowych jeździ? Legendy już o nim krążą po okolicznych wioskach- Grudza , Proszowka , Janice , Chmielen itd. Ciekawe czy Policja ogarnie temat?

 15. Ale mówcie co chcecie biały lancer DJE potrafi jezdzić!!!!!!SZACZUN KOLEGO!!! bez powodu tych rękawiczek nie ma!! i te auto potrafi przyśpieszać i hamować i ten kolega przede wszystkim potrafi jezdzić zwykły człowiek by się pewnie zabił ,albo rozbił w tym aucie!!!!!! szacun kolego!!!!!! zapraszam pogadać biały lancer dwa garaże obok siebie DK 30 Chmieleń

 16. Największe zagrożenie to stwarzają buraki którzy mają wideo rejestratory i tylko czekają aby kogoś uszczelic 🙂 a od DLB TO SIE PROSZE ODPIER.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here