Ostatnie pożegnanie Pauliny

3
4513

W wyniku odniesionych obrażeń w wypadku do zdarzenia doszło w miejscowości Dłużec zmarła 16-letnia mieszkanka Lwówka Śląskiego, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1. Jej pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w środę 29 maja 2019 roku po godzinie 19 w miejscowości Dłużec koło Lwówka Śląskiego. Kierujący samochodem osobowym marki Toyota stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wypadku ranne zostały trzy osoby podróżujące autem. W najcięższym stanie była nastoletnia Paulina, którą do szpitala przetransportowano śmigłowcem. Niestety, obrażenia okazały się na tyle poważne, iż po dwóch tygodniach walki dziewczyna zmarła.

W opublikowanej na stronach szkoły klepsydrze czytamy:

Nie umiera ten, kto trwa w sercach” Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 czerwca 2019 r odeszła od nas na zawsze, przeżywszy 16

Ś. P.
Paulina Raubo

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2019 r. o godzinie 13:00 w kościele św. Franciszka z Asyżu w Lwówku Śląskim, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku, o czym zawiadamia pogrążona w smutku rodzina.

 

Rodzinie, przyjaciołom i bliskim Pauliny składamy najszczersze kondolencje.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here