Maja Siwik z Gryfowa Śląskiego w Top Model

12
6822

Maja karierę w modelingu zaczęła w wieku 14 lat. Pracowała jako modelka w reklamach. Ma na koncie wiele sesji. Teraz jest w programie „Top Model” i chce dalej spełniać swoje marzenia.

 

Wczoraj na antenie TVN mogliśmy oglądać kolejną edycję programu „Top Model”. Dziewiąta edycja zaczęła się jak zwykle od etapu castingów. Tym razem jednak uczestnicy mogli zgłaszać się do programu wyłącznie drogą internetową. Marzenia o karierze w świecie mody postanowiła spełnić rekordowa liczba chętnych.

9 sezon Top Model

Premierowy sezon to czas na nowe wyzwania. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg mają sprawdzić predyspozycje oraz umiejętności uczestników podczas rozmaitych zadań. Sesje zdjęciowe pod wodą, wybiegi w zaskakujących lokalizacjach, castingi – to wszystko czeka na mieszkańców domu modelek. Zwycięzca programu otrzyma niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie niezwykłej przygody, kontrakt z prestiżową agencją modelek oraz 100 tysięcy złotych.

Maja Siwik w Top Model

Wśród uczestników jest także mieszkanka powiatu lwóweckiego. 19- letnia Maja Siwik, która jest mieszkanką Gryfowa Śląskiego i absolwentką tamtejszej szkoły średniej.

Doświadczona modelka

Maja karierę w modelingu zaczęła w wieku 14 lat. Pracowała jako modelka w reklamach. Ma na koncie wiele sesji. Pracowała m.in. w Chinach. Jednak z czasem rozstała się z tym snem, a teraz jego brak kazał jej wrócić. Maja w programie nie ukrywa swoich słabości, ale mówi także o tęsknocie za modelingiem.

Jurorzy początkowo podziękowali Mai, gryfowianka usłyszała cztery razy NIE, ale dzięki Michałowi Pirógowi, który wstawił się za doświadczoną już modelką Maja dostała drugą szansę i walczy o powrót do branży oraz wielki sukces w “Top Model”.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

https://www.facebook.com/TopModelTVN/posts/4029426133740128

12 KOMENTARZE

  1. Piróg z jakiegoś niewyjaśnionego powodu wciąż za nią stoi murem. Na modelkę ona się nie nadaje i jako osoba pokazuje wredny charakter. Jestem pewna, że jak Majka odpadnie, to Piróg tylko czeka, aż będzie mógł ją przywrócić… To jakaś jego znajoma znajomej? O co tu chodzi?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here