Utrudnienia w centrum Lwówka Śląskiego

11
1737

Prowadzone w rynku prace związane z przebudową nawierzchni spowodowały konieczność zmiany organizacji ruchu.

 

Jak już informowaliśmy od kilku dni trwają w Lwówku Śląskim prace związane z rewitalizacją północnej części rynku, jego przebudową. Roboty spowodowały konieczność zmiany organizacji ruchu.

Nie ma już możliwości wjazdu do rynku od ulicy Bolesława Chrobrego. Zagrodzony został także przejazd od dolnego rynku tuż przy Agatowej Kamieniczce.

no images were found

 

11 KOMENTARZE

    • Na 100%! Zwłaszcza obserwując dotychczasowe dokonania. Barierki na Szwajcarii Lwóweckiej i wagoniki przed nią, kolumna okienna udająca pręgierz itp. itd. Będzie szał…

  1. Januszom nie dogodzisz choćby park wyrósł w rynku bo drzewo za niskie kwiaty za kolorowe a trawa za miękka. Janusze nie chodzą do parku i na skwery obok rynku albo do lasu pod miastem bo chcą mieć park i las w rynku. Janusze opowiadają o ekologii i jeżdżą starymi dieslami. Władzo róbcie dalej ładniejszy Lwówek. Każdy mój znajomy jest zadowolony

  2. “organizacja ruchu” – dobre sobie, pomiędzy rynkiem a ul. Orzeszkową dowiadujemy się że jest budowa jak w nią wiedziemy. Jadąc wczoraj w nocy to dobitnie poczułem?
    Wykonawco może być postawił znaki że prowadzone są roboty budowlane? a gmina niech tego dopilnuje!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here