Ukradł blendery kuchenne i klocki dla dzieci. Szuka go policja

1
1944

Bolesławieccy policjanci publikują wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży w dniu 7 czerwca 2023 r. blenderów kuchennych oraz klocków do zabawy dla dzieci w jednym z marketów na terenie powiatu bolesławieckiego. Wartość skradzionego mienia to ponad 500 złotych. Jeżeli ktoś zna tożsamość mężczyzny widocznego na zdjęciu prosimy o udzielenie informacji.

 

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży dwóch blenderów kuchennych oraz dwóch opakowań klocków do zabawy dla dzieci, do której doszło w jednym z marketów na terenie powiatu bolesławieckiego. Kradzież miała miejsce 7 czerwca 2023 r. przed godziną 15:00.

Mężczyzna, widoczny na zdjęciu, po wejściu do sklepu zabrał z regałów wymienione przedmioty, schował do plecaka i wyszedł, nie płacąc za towar.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanym zdjęciu, prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – asp. Witold Skrzypczak tel. 47 8733 294, dyżurnym KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 200 i 201 lub na e-mail [email protected].

-/mł. asp. Bartłomiej Sobczyszyn, KPP Bolesławiec/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here