Udaremnili przemyt z Holandii. Zabezpieczyli tabletki Ecstasy i marihuanę

0
662

Policjanci zapobiegli przekazaniu paczki z narkotykami przywiezionej zza granicy i zatrzymali dwóch mężczyzn. Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przemyt znacznej ilości narkotyków z Holandii oraz zabezpieczyli substancje, które były przedmiotem przestępstwa.

Policjanci powzięli informację, iż dwóch mężczyzn działających wspólnie oczekuje na paczkę z nielegalną zawartością. Tę miała dostarczyć firma zajmująca się m.in. przewozem paczek. Funkcjonariusze udaremnili przemyt. W zabezpieczonych paczkach znaleźli 166 tabletek Ecstasy i 6400 porcji handlowych marihuany.

„Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców województwa dolnośląskiego w wieku 28 i 29 lat odpowiedzialnych za przemyt znacznej ilości narkotyków. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. 29-latek działał w powrocie do przestępstwa, więc musi liczyć się z większą karą. Za przemyt znacznych ilości narkotyków grozi do 15 lat pozbawienia wolności.” – wyjaśnia asp. szt. Anna Kublik- Rościszewska z bolesławieckiej policji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here