Sprawca licznych kradzieży usłyszał zarzuty

2
1204

33- latek wpadł po tym, jak włamał się do sklepu skąd dokonał kradzieży o łącznej wartości ponad 5 tys. zł. Wcześniej ukradł kamerę monitoringu miejskiego.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zatrzymali mieszkańca Lwówka Śląskiego. 33- latek jest podejrzany o dokonanie licznych kradzieży na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał już 7 zarzutów, w tym dotyczących kradzieży oraz kradzieży z włamaniem.

„W nocy z 8 na 9 marca 2022 roku mężczyzna włamał się do jednego ze sklepów na terenie Lwówka Śląskiego skąd dokonał kradzieży gotówki, elektronarzędzi, monet kolekcjonerskich oraz artykułów spożywczych o łącznej wartości powyżej 5 tysięcy złotych.” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, iż dzień wcześniej mieszkaniec Lwówka Śląskiego dokonał kradzieży kamery monitoringu miejskiego zamontowanej w parku miejskim.

Policjanci odzyskali część skradzionego mienia i przekazali właścicielom. Teraz 33- latkowi za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here