Uczyła się jeździć samochodem. Potrąciła mężczyznę

0
2208

Mąż chciał nauczyć kobietę podstaw prowadzenia samochodu. Niestety ta nie zapanowała nad pojazdem i potrąciła mężczyznę znajdującego się na poboczu. 42- latka odpowie za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień oraz spowodowanie wypadku drogowego.

 

W sobotę, 19 lutego Dyżurny lwóweckiej Policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny w okolicach ogrodów działkowych w Lwówku Śląskim. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy ustalili, iż mąż chciał nauczyć swoją żonę podstaw prowadzenia samochodu. Do tego celu wybrali rzadko uczęszczaną drogę na ogrody działkowe. Kobieta wsiadła za kierownice, ruszyła i po przejechaniu kilku metrów nie zapanowała nad pojazdem uderzając w mężczyznę, który znajdował się na poboczu. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Nauka jazdy samochodem 42- latki z Lwówka Śląskiego będzie miała swój finał w sądzie, gdzie kobieta odpowie za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień oraz spowodowanie wypadku drogowego.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here