Trwają gorączkowe przygotowania do wizyty Prezydenta RP

39
239

Od chwili, kiedy przyszło potwierdzenie o tym, iż Prezydent RP Pan Andrzej Duda odwiedzi Lwówek Śląski w mieście rozpoczęły się gorączkowe przygotowania. Sprzątane są ulice w centrum ale także drogi wokół centrum, koszone są trawniki, ustawiane nowe znaki.

 

Z rynku usunięte zostały samochody. Jak wyjaśniają nam mieszkańcy, kto nie przepakował pojazdu do dziś rana temu auto odholowano. Wyznaczona została już strefa, w której głowa państwa spotka się z mieszkańcami.

Nie tylko w ścisłym centrum ale także wokół rynku widać funkcjonariuszy w mundurach, ale i takich „po cywilnemu”.

Prezydent RP do Lwówka Śląskiego ma dotrzeć dziś ok. godziny 19. Na godzinę 19:15 planowane jest spotkanie z mieszkańcami i oficjalne przemówienie.

39 KOMENTARZE

 1. Gorączkowe porządki,jak za Gierka, trawę pomalujcie na żywo-zielony kolor … dlaczego nie jest tak zawsze,tylko jak prezydent przyjeżdża,polska mentalność…polskie dziadostwo…zastaw się a pokaż,a potem bieda i syf nadal niech zaglądają z każdego kąta…

  • Jak najbardziej” podoba się”,że głowa państwa przyjeżdża właśnie do Lwówka Śl.,można czuć się wyróżnionym,chodzi o to,jak przebiega organizacja “gorączkowa” ,to śmieszy,zadziwia,irytuje,bo przypominają się stary czasy…A mamy 2019r..

 2. Zamiast powiedzieć to odholowały!!!!!!! Jak by było info wcześnij że odholują to by przeparkował wcześniej a nie zabierają i na mój koszt napewno!!!!!

 3. Żeby nie wizyta to piasek po zimie na Alei Wojska Polskiego polezałby do kolejnej zimy . A tak chłopaki mało sie nie zapala tak zamiataja. To samo w kierunku Rakowic. Mozna? można, tylko trzeba postraszyć.

 4. Przed wizytą Gierka w Lubomierzu odnowiono budynki na ul. przyjaciół żołnierza /front/ . Krowy w pgr byly myte. Dziś rano myto drzwi wejściowe do ratusza . A co z dziurami w jezdni przed podestem na którym bedzie przemawiała głowa państwa ?

 5. Jeden z najlepszych PREZYDENTÓW Rzeczypospolitej Polski – skąd tyle nienawiści i hejtu, tutaj zawsze było wielu potomków komuchów którzy tesknią za “łapciami” z kory wierzbowej, moze lepszy był nkawudzista jaruzel, bolek lub chwiejacy się na cmentarzu kawachu, a może bronek wchodzacy butami na siedzenie w parlamencie japonskim, Brawo Pani Burmistrz za zaproszenie Pana Prezydenta!

 6. Moze pana Prezydenta przewiezc po najgorszych ulicach i pokazac jak sa dbane budyni niekture od lat nie remontowone moze cos sypnie Pani Marioli wkoncu na te domy strachow na remont a nie tylko placic czynsz a niema zero remontu dachu czy malowania

 7. Witold widać ,że nie jesteś za bardzo wymagający. Wystarczy trochę aktorstwa, w stroju cepeliady show, Ale czemu za nasze wspólne publiczne pieniądze ? 500+, piwo, grill, kiełbasa, disco polo i PiS będzie rządził, dopóki starczy. Chocholi taniec trwa, póki słoneczko świeci, ale nadejdzie NOC, bo taka jest kolej rzeczy, a drewna się nie narąbało, a siano się szybko zużyje. za wszystko przyjdzie nam zapłacić. Żal tej naszej Polski.
  P.S a wiesz Witold kto wtedy Kwachowi polewał ? , bo byś się bardzo zdziwił ! Zobacz dane Gus-u od dwóch lat Polacy piją na potęgę, (bardziej niż w PRL-u), liczba samobójstw wśród polskich uczniów zatrważająco rośnie, podobnie, jak osób objętych ubóstwem. Chocholi taniec trwa.

 8. Najgorszy, najbardziej błazeński prezydent wszechczasów. Ciekawe, czy będzie klęczał i się modlił, czy wystawiał hemoroidy na pokaz? Zresztą, to jedno i to samo.

 9. Bylem, super klass ten nasz Prezydent,przemowienie porywajace i adekwatne do obecnych czasow,otrzymal wiele goracych braw od mieszkancow.,starych komuchow nie bylo za duzo i dobrze,pelo kilku bylo ale cichutko stali i patrzyli e asfalt, podobno w przyszlej kadencji wezma sie za emerytury bylych dzislaczy pzpr super

 10. Brawo wacek, jesteś kwintesencją mentalności pisowskiej !
  wacek, jak widać wzorowo pełnisz służbę propisowskiego tajniaka. Ty wacek, to takie dzisiejsze pisorskie ORMO jesteś ?
  ,, podobno w przyszlej kadencji wezma sie za emerytury bylych dzilłaczy pzpr super !” Zgadzam się bo wtedy wielu najbliższych z otoczenia Prezesa K….poniesie wreszcie jakieś konsekwencje ! były aktywny działacz PZPR: Jasiński, Piotrowicz, czy inne pisowskie komuchy ! A od kogo Prezes pożyczał pieniądze w Spółce ,,Srebrna” – od byłych działaczy PZPR ? I na tym wacuś polega wasza obłuda i hipokryzja ! Jaka Partia taki elektorat ! Hipokryci !
  Komuna skończyła się 30 lat temu, ale postkomuchy PiS nadal rządzą ! I taka jest w 2019 r prawda ! Tym się zajmij !
  Tak, przemówienie prezydenta było porywające, bo wielu jak widać wacuś rozum pourywało !
  I naucz się wreszcie obsługiwać klawiaturę komputera i staraj się pisać prawidłowo po polsku !

 11. O, jeszcze jeden pisowski analfabeta ! K…… kiedy wy wreszcie będziecie szanować kulturę ojczystego języka narodowego ? Staraj się K….. pisać po POLSKU ! to już będzie w praktyce, dobra zmiana !
  Bo na razie bliżej ci do kima, niż kulturalnego Polaka. Pozdrawiam !
  I zajmij się pisowskimi postkomuchami i tajnymi współpracownikami SB w otoczeniu Twojego Prezesa K……

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here