Tragiczny wypadek. Nie żyje mężczyzna przygnieciony quadem

6
5262

Tragiczny wypadek w Janówku w gminie Jeżów Sudecki. Zginął mężczyzna, na którego przewrócił się quad.

 

Do zdarzenia doszło po godzinie 21. Według świadków czterokołowiec, którym jechał 37. letni mężczyzna, podskoczył w pewnym momencie na nierówności drogi. Mężczyzna spadł z pojazdu, a ten przewrócił się na niego i prawdopodobnie przygniótł mu głowę. Wzywający pomoc relacjonowali, że poszkodowany jeszcze żył.

Niestety nie udało się go uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora.

Aktualizacja

Jak informuje jeleniogórska policja do zdarzenia doszło 14 listopada 2020 roku, około godziny 21.28 w Janówku:

Jak ustalili policjanci, 36 –letni kierujący qudem, poruszając się bez kasku ochronnego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo z nieustalonych przyczyn doprowadził do przewrócenia pojazdu, który następnie przygniótł go. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze oraz biegłego z zakresu ruchu drogowego. Obecnie policja i prokuratura wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

6 KOMENTARZE

    • No właśnie, ciekawe czy był w kasku a jeśli tak to jakiej firmy? Ja wiem że żaden materiał nie wytrzyma wszystkiego ale kaski sprzedawane do uprawiania sportów takich jak offroad powinny mieć odpowiedni standard atestów

  1. A tłumacząc z reporterskiego na nasze: jechał jak wariat po dziurach i się quadem nakrył. Ciekaw jestem, gdzie miało to zdarzenie miejsce – na drodze gminnej lub powiatowej, jeśli nie przekroczył dozwolonej prędkości, to ktoś z urzędników winien zdrowo beknąć, czy na gruntowej lub szutrze w lesie, to musiał być wariatem, żeby po zmroku szaleć na czymś takim.

    • co ci może być szkoda, nie był twoim kumplem, przyjacielem , bratem ,synem czy mężem ,nawet nie wiesz co to za strata i ból, a takie komentarze jak twój to są nie na miejscu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here