Terminale płatnicze dla przedsiębiorców z Wrocławia

0
192

Jeśli prowadzisz biznes we Wrocławiu lub okolicach i nie korzystasz jeszcze z terminala płatniczego, to najlepszy moment, aby to zmienić. W artykule wyjaśnimy, dlaczego warto udostępnić swoim klientom możliwość płatności bezgotówkowych. Podpowiemy także, jak otrzymać i użytkować terminal zupełnie za darmo nawet przez 12 miesięcy.

 

Opłaty związane z dzierżawą i użytkowaniem terminala płatniczego to jeden z najczęstszych argumentów podawanych przez przedsiębiorców, którzy nie wdrożyli dotychczas obsługi płatności bezgotówkowych w swoich firmach. Zgłaszają go zwłaszcza najmniejsze podmioty – rzemieślnicy, drobni sprzedawcy oraz przedstawiciele mobilnych zawodów. Chcesz sprawdzić, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie wdrożenie płatności bezgotówkowych bez konieczności ponoszenia opłat za terminal? Skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa. Jakie korzyści osiągniesz dzięki takiej decyzji?

Terminal płatniczy za darmo? Teraz to możliwe!

W ramach udziału w Programie Polska Bezgotówkowa nie poniesiesz kosztów związanych z dzierżawą i instalacją terminala płatniczego oraz obsługą płatności bezgotówkowych do czasu osiągnięcia na urządzeniu obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy.

Kto może wziąć udział w Programie?

Warunki udziału nie są skomplikowane. Możesz do niego przystąpić jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym).

Dlaczego warto sięgnąć po terminal płatniczy?

Jak pokazują wyniki badań i raportów, płatności bezgotówkowe są dziś popularniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zdaniem ekspertów zintensyfikowany przez pandemię trend zostanie z nami na kolejne miesiące i lata. A to oznacza jedno – jeśli do tej pory nie wdrożyłeś w firmie płatności bezgotówkowych, to najlepszy moment, aby wreszcie to zrobić. Dlaczego?

Zdobycie nowych klientów. Możliwość uregulowania rachunku kartą, BLIK-iem czy smartfonem dla wielu osób jest istotnym kryterium wyboru placówki handlowej. Wdrażając płatności bezgotówkowe, pozyskasz nowych kupujących, otwierając się także na tych, którzy nie noszą w portfelu banknotów i monet (jak wskazują wyniki badania „Płatności Bezgotówkowe oczami Polaków” przeprowadzonego przez pracownię Pollster, z gotówki nie korzysta w ogóle 8 proc. Polaków).

Zdobycie przewagi konkurencyjnej. Jeśli działasz w branży, w której oferowanie płatności bezgotówkowych nie jest standardem, sięgając po terminal skutecznie zdeklasujesz konkurencję.

Zbudowanie wizerunku nowoczesnej firmy. Użytkując terminal płatniczy, będziesz postrzegany jako nowoczesny, podążający z duchem czasu przedsiębiorca. A to zaskarbi Ci sympatię i lojalność klientów. Z biznesowego punktu widzenia, posiadanie terminala płatniczego jest we Wrocławiu koniecznością. W tak dynamicznie rozwijającym się mieście, brak możliwości realizacji płatności bezgotówkowych może zaważyć na sukcesie przedsiębiorstwa.

Sięgnięcie po terminal płatniczy przyniesie Twojej firmie wymierne korzyści — pomoże zbudować przewagę konkurencyjną, zdobyć nowych klientów, zwiększyć obroty i zyski. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność płatności bezgotówkowych, to najlepszy moment, by wyposażyć swoją placówkę w dostosowane do potrzeb Twojego biznesu urządzenie.

-/Materiał partnera/-mm

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here