Tak wygląda droga w centrum Lwówka Śląskiego

4
3539
Zdjęcia nadesłane przez czytelników Lwówecki.info (sierpień 2022 r)

To nie jest jakaś śródpolna droga gdzieś na wsi, to fragment jednej z głównych ulic w centrum stolicy powiatu lwóweckiego. Co na to kierowcy?

 

Opinii kierowcy, który zwrócił się z prośbą o interwencję i nagłośnienie problemu cytować raczej tu nie będziemy. Zdjęcia, które otrzymaliśmy mówią same za siebie i za stan nawierzchni drogi w centrum Lwówka Śląskiego – ulicy Orzeszkowej przy skrzyżowaniu z ulicą Szpitalną.

Wykonawca robót ziemnych nie ułożył jeszcze warstwy asfaltu, tylko pozostawił drogę w tym miejscu utwardzoną kamieniem. Niestety, ten rodzaj utwardzenia szybko został wyjeżdżony, wypłukany przez deszcz i w efekcie powstały sporej wielkości dziury. Z relacji jednego z kierowców wynika, iż o jakości tego fragmentu drogi świadczyć mogą plastikowe elementy, jakie poodpadały z przejeżdżających tędy samochodów.

Wprawdzie dziś pogoda nie jest lepsza niż w kilku ostatnich dniach, liczymy jednak, że zarządcy drogi aura nie będzie przeszkadzała w poprawieniu stanu nawierzchni w tym, co by nie mówić bardzo uczęszczanym miejscu.

Jeszcze w dniu wczorajszym zwróciliśmy się do burmistrz Lwówka Śląskiego z prośbą o interwencję.

Aktualizacja.

Po miesiącu, 21 września 2022 roku burmistrz Szczęsna udzieliła odpowiedzi >>

Lwówek Śląski ulica Orzeszkowej
Lwówek Śląski ulica Orzeszkowej (zdjęcie nadesłane przez czytelnika – dziękujemy)

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here