BRUNÓW 21. Tu bawimy się od pierwszego maja!

1
5030
Zdjęcia: Brunów 21

W Majówkę otwieramy BRUNÓW 21, „Będzie zabawa… będzie się działo”! Ogień pod naszym niesamowitym, pięknym grillem rozpalamy już o godzinie 13:00, przez cały dzień będzie nam towarzyszył didżej umilający nam czas, a o godzinie 19:00 rozpoczniemy tańce. Zapraszamy na piknik i zabawę. Osoby lubiące % muszą się odpowiednio zaopatrzyć, w ten weekend jeszcze nie sprzedajemy alkoholu, ale już wkrótce…

 

Dysponujemy ślicznym ogródkiem z ławeczkami i stołami biesiadnym i innymi nieoczywistymi miejscami spożywania posiłków, ale jeśli ktoś ma chęć zapraszamy z kocykami na piękną zieloną trawkę.

BRUNÓW 21 to nowe miejsce z pysznym jedzeniem z grilla. Wyremontowaliśmy starą, piękną, zabytkową stodołę, w której można będzie biesiadować, zjeść soczystą karkówkę z grilla, szaszłyki i grochówkę z kuchni polowej. Będzie kawa, herbata, zimne napoje, wkrótce także alkohole. Oczywiście do kawy będą też znakomite ciasta.

BRUNÓW 21 zaprasza codziennie w godzinach od 13:00 do 19:00, w weekendy, podczas zabaw, będziemy czynni znacznie dłużej.

Nasze cudowne miejsce można także wynająć na imprezy okolicznościowe, komunie, urodziny, imieniny czy konsolacje. Rezerwacja: 511 434 757.

Nasza nazwa to nasz adres, zapraszamy do Brunowa.

-/bobrzanie.pl/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here