Szybka interwencja Zarządu Dróg

4
3569

Zarząd Dróg Powiatowych po otrzymaniu informacji od mieszkańców błyskawicznie podjął interwencję w sprawie zniszczonego przepustu.

 

 

Przed Świętami Wielkanocnymi do redakcji napisał jeden z mieszkańców gminy Lwówek Śląski, który wskazał, iż najprawdopodobniej po jakimś zdarzeniu drogowym przepust przy skrzyżowaniu ulic Malowniczej ze Złotoryjską w Lwówku Śląskim uległ zniszczeniu. Na przesłanych zdjęciach wyraźnie było widać, iż część murku została oderwana. Brak górnej części mógł powodować zagrożenie. Jak podkreślał czytelnik wyraźnie widać, że kierowcy nie widząc skrajni mocno ścinają zakręt, co mogło grozić wjechaniem do rowu.

Sprawę przekazaliśmy do Zarządu Dróg Powiatowych w Lwówku Śląskim, który natychmiast podjął działania. Tuż po świętach otrzymaliśmy informację, że problem został rozwiązany.

4 KOMENTARZE

  1. Chodnik na AL. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Partyzantów obok mostku nad fosą w ciągu drogi powiatowej od 2 lat czeka na naprawę. Może nowy Pan Starosta coś zrobi w tej sprawie.

  2. Szkoda, że nie interweniował w sprawie zniszczonej nawierzchni drogi 364 między Gradówkiem a zjazdem na Rząsiny. Nawierzchnia zmasakrowana jakimś pojazdem gąsienicowym.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here