Jak śmieci z Gryfowa trafiły do Milęcic?

11
1761

To nie pierwszy raz jak w okolicy położonych koło Lubomierza Milęcic pojawiło się dzikie wysypisko śmieci. Szmaty, plastiki, części samochodowe. Kolejny śmieciarz dopiął swego. Pozostawił syf w lesie i uciekł. Na szczęście tym razem niedaleko. Lubomierska Straż Miejska wkrótce zapuka do jego drzwi.

Strażnicy, po otrzymaniu zgłoszenia o wysypisku natychmiast udali się na miejsce, gdzie wśród śmieci znaleźli m.in. faktury.

Nakaz posprzątania śmieci, mandat, sprawa w sądzie …? Jaka Waszym zdaniem powinna być kara za zaśmiecanie okolicy, za tworzenie dzikich wysypisk śmieci?

11 KOMENTARZE

  1. zgadzam się z X!!!!!! Wyrzucona faktura tzn. że komuś nie zależy na ochronie danych to może je kazdy zobaczyć! Niech ludzie poznają śmieciarza!!!!!!!

  2. W dniu 11.09.2019 ktoś przywiózł złom na kwotę 62,40 do punktu skupu w Gryfowie śląskim. Otrzymał oryginał dokumentu sprzedaży złomu natomiast kopia została u kupującego złom i to właśnie ta kopia znalazła się wśród śmieci.

  3. W tej okolicy takich wysypisk jest dużo więcej, jakiś skur….l znalazł sobie miejsce do pozbywania się plastików z rozbieranych samochodów i nie tylko. Tylko potężne kary pieniężne mogly by tych dziadów wytepic !
    Niech założą jakieś kamery czy coś…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here