Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację przyjęcia?

0
208

Szukasz miejsca na organizację przyjęcia weselnego, bankietu, czy konferencji? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję.

Znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację przyjęcia wcale nie jest takie łatwe. Wszak podejmując się organizacji wydarzenia chcesz, by było ono wyjątkowe i na długo pozostało we wspomnieniach gości. Często, jak w przypadku przyjęć weselnych, ma to być to jedyne i wyjątkowe wydarzenie w życiu nie tylko młodej pary, ale także gości! Zatem i miejsce musi być wyjątkowe, piękne, klimatyczne.

DOM NA LEŚNEJ GÓRZE to posiadłość położona w malowniczym miejscu, otoczona polami i lasem. Rozległy teren z dala od sąsiadów i cywilizacji zapewnia wyjątkowy klimat dając dużą swobodę.

DOM NA LEŚNEJ GÓRZE to doskonałe miejsce na organizację wesela, chrzcin, komunii, konferencji, szkoleń, przyjęć okolicznościowych, spotkań firmowych. Klimatyzowana sala jest w stanie pomieścić 100 osób.

Państwo Agnieszka i Józef Pilińscy służą zdobytym doświadczeniem i polecają gościom domowe, powszechnie znane i lubiane potrawy. Sprawdza się tu powiedzenie “najprostsze rozwiązania są najlepsze”, jest zwyczajnie i po ludzku.

Wybierając Dom na Leśnej Górze masz pewność, iż Twoi goście długo nie zapomną wspaniałej zabawy, pysznych domowych dań, wypoczynku w wygodnych pokojach z łazienkami, ciszy i spokoju z ptasim śpiewem na skraju lasu.

Dom na Leśnej Górze
Agnieszka i Józef Pilińscy
Miłoszów 205, 59-820 Leśna
tel.: 666-894-281
www.domnalesnejgorze.pl

“Dom na Leśnej Górze”

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here