Sukces szczepień w Gryfowie Śląskim

12
1484

Nie brakowało chętnych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

 

W niedzielę 1 sierpnia na terenie gminy Gryfów Śląski zorganizowano dwa punkty szczepień. Pierwszy, który do godziny 13 funkcjonował obok Kościoła Parafialnego w Gryfowie Śląskim, a drugi na wzgórzu Św. Anny w Proszówce. Niezaszczepieni mieszkańcy bardzo chętnie korzystali z możliwości szybkiego zaszczepienia się i to jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

To pierwsza taka inicjatywa w Gryfowie Śląskim, w organizację której włączyli się Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Gryfowie Śląskim i w Proszówce, Ksiądz Krzysztof Kurzeja Dziekan Dekanatu Gryfów Śląski i Olgierd Poniźnik Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski.

„Podczas szczepień przy kościele w Gryfowie Śląskim i przy kapliczce w Proszówce zespół ZOZ w Bolesławcu zaszczepił 100 osób!” – wyjaśnia Burmistrz Olgierd Poniźnik.

12 KOMENTARZE

  1. Zniewolenie ludzi -Po co było mieszać w to kościół ?Włodarze mogli wystawić namiot pod ratuszem Teraz ludzie co niektórzy mają zle zdanie że proboszcz parafii zgodził się na to !

  2. Brak odpowiednich warunków sanitarnych, skandaliczne podejście felczera oraz kłamstwa na temat eksperymentalnych preparatów podawanych nieświadomym ludziom, ot cała hucpa.

  3. Niektórzy to nie wszyscy. Proboszcz stanął na wysokości zadania, zachował się jak prawdziwy Lider. Jestem dumny że w Gryfowie Śląskim mamy takiego proboszcza który wie jak w trudnych sytuacjach się zachować. Nie każdy potrafi podjąć decyzję warunkach gdy społeczeństwo jest niestety podzielone.

  4. Antyszczepionkowcy to szkodliwa sekta, która bazuje wyłącznie na ludzkich emocjach, nie biorąc pod uwagę dowodów naukowych. Podstawą dla nich jest wiara, a jak wiadomo uwierzyć można we wszystko.

  5. Skandaliczne podejście Księdza, który stwierdza, ze trzeba być ”gondym” aby dostąpić sakramentów. Zawija kasę, wsiada do drogiego auta i spyla. General wykazał się doskonale ujawniając brak kompetencji felczerów i ich braku znajomości w zakresie wstrzykiwanych, eksperymentalnych substancji w fazie testów, podawanych nieświadomym uczestnikom tej hucpy. Brawo Generale! Wkrótce to Kowidianie będą siedzieć i pierdzieć z głodu grochem w pasiakach, i tylko na ich szczęście jeżeli to będzie tylko zakład psychiatryczny.

  6. Generał jest doskonałym fachowcem w dziedzinie medycyny ogólnej gdyż ukończył Telewizyjną Akademię Medyczną z elementami chemii oraz botaniki. Więc słusznie jak zaznaczył hucpa – “wykazał się doskonale ujawniając brak kompetencji felczerów i ich braku znajomości w zakresie wstrzykiwanych, eksperymentalnych substancji w fazie testów, podawanych nieświadomym uczestnikom”. Brawo! Mamy szczęście. Prędzej umrzemy ze śmiechu niż z covidu.

  7. Mądrzy ludzie naukowo wygenerowali szczepionki aby ratować ludzi przed skutkami wszelkich maści epidemii, które dziesiątkowały miliony ludzi. Obecnie kompletni debile nie mający żadnej podstawowej wiedzy nawet minimalistyczvzej z pogranicza medycyny a jedynie z mediów tzw społecznościowych, usiłują wmówić, iż szczepienia to właśnie stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia a wirusy to wymysł korporacji produkujących te antidotum na gnębiący cały świat Covid i inne wirusowe choroby. Takie same odniesienie mają do do szczepionek na grużlicę, odrę, czarną ospę, heinego medina , polio itp. Należy skończyć z tym anlfabetyzmem, czereśniactwem i zacofaniem z pograniczu “ciemnego” średniowiecza. Oddziały covidowe w szpitalach należy zlikwidować ponieważ zaszczepieni stanowią 0,64% zachorowań o lekkim przebiegu a pozostali to antszczepionkowcy którzy stanowią 100% pacjentów. Tak więc jeżeli zachorują to niech się leczą w w domu i na własny koszt.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here