Dachowanie na drodze wojewódzkiej

0
2198

Po tym jak kierujący Chevroletem stracił panowanie nad pojazdem auto dachowało. Na miejscu pogotowie, straż pożarna i policja. Na drodze utrudnienia.

 

 

Wraz z nadejściem jesieni zaczął się trudny i wymagający okres dla wszystkich użytkowników dróg, a w szczególności dla kierowców. Wcześnie zapadający zmrok, opady deszczu, mgła, mokra i śliska nawierzchnia, często leżące na jezdni liście powodują utrudnienia dla kierujących. W takich warunkach dopuszczalna prędkość na danym odcinku drogi, nie zawsze jest prędkością bezpieczną.

Do kolejnego wypadku doszło w piątkowy poranek, kilkanaście minut przed godziną 8. na drodze wojewódzkiej 297 pomiędzy Pasiecznikiem a Wojciechowem w gminie Lubomierz. Po tym, jak kierujący Chevroletem na łuku drogi stracił panowanie nad autem pojazd zjechał z drogi i dachował, po czym zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Na miejsce natychmiast dysponowani zostali strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP KSRG w Pasieczniku, zespół ratownictwa medycznego z Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze oraz patrol Policji z KPP w Lwówku Śląskim.

26- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego może mówić o sporym szczęściu. Mężczyzna został przebadany przez ratowników, którzy nie stwierdzili, by odniósł jakieś poważniejsze obrażenia. Nie wymagał on hospitalizacji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here