Stracił panowanie i dachował

10
3204
zdjęcie nadesłane przez czytelników Lwówecki.info - DZIĘKUJEMY

Kierujący samochodem osobowym stracił nad nim panowanie i auto wypadło z drogi dachując. Na miejscu straż pożarna i policja. Są niewielkie utrudnienia.

 

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 15. Na drodze z Wlenia do Bystrzycy. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad prowadzonym autem i to dachowało. Najwyraźniej kierowcy nic poważnego się nie stało, bo oddalił się z miejsca zdarzenia. O tym służby powiadomili inni kierowcy.

Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP we Wleniu.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia oraz poszukiwanie kierowcy – czy nic mu się nie stało. Na drodze z Wlenia do Bystrzycy występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

fot. JT-G

10 KOMENTARZE

 1. Nikt nie jest w stanie złapać tych miejscowych śmieci.
  Kiedyś uderzy w auto z dziećmi w środku i będzie dramat.Wleń i okolice to jest inny świat. Policja raz na miesiąc , a ćpuny i pijaki zagrażają życiu i zdrowiu normalnych ludzi i kierowców codziennie. Wszyscy wiedzą, że tutaj jeżdżą najebani, naćpani , autami bez badań i każdy ma mordę zamkniętą .
  Auta w żekach , trupy w autach , trupy na skrzyżowaniach, to jest nic.
  Chyba ćpun czy pijak musi zajebać w komendę od wlepiania mandatów za prędkość we Lwówku.
  Jak ja byłbym psiarzem, to tych śmieci wyłapałbym w trzy dni.
  Tyle w temacie

 2. I toyota wylądowała chyba za dużo kryształów i harnasi . Trzeba być bez mózgu żeby nie odróżnić toyoty od renault. Powodzenia dla właściciela tego wehikuł . Pan Wojtek z nielestna ubezpieczenie zaboli

 3. I toyota wylądowała chyba za dużo kryształów i harnasi . Trzeba być bez mózgu żeby nie odróżnić toyoty od renault. Powodzenia dla właściciela tego wehikuł . ubezpieczenie zaboli . A ten patol i tak idzie do odsiadki złapany kilka razy . Brawo panowie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here