Stado krów na drodze. Wideo

1
1958
krowy na drodze

Najprawdopodobniej niezadowolone z warunków, w jakich przyszło im żyć stado krów w poszukiwaniu lepszego świata wyruszyło w drogę. Widziane były w kilku miejscowościach powiatu lwóweckiego.

 

 

W poniedziałkowe przedpołudnie 23 stycznia 2023 roku podróżującemu drogami powiatu lwóweckiego kierowcy tuż przed auto wyszły krowy. Zdarzenie miało miejsce na drodze Rząsiny – Wolbromów w gminie Gryfów Śląski. Jak wskazuje nasz czytelnik sześć krów było maści brązowej a jedna czarna.

Krowy najwyraźniej w poszukiwaniu pożywienia lub czym spłoszone przerwały ogrodzenie i ruszyły w świat. Z relacji czytelnika wynika, iż widziane były także w Gradówku i koło Rybnej Chaty.

 

czytaj: Audi zderzyło się z krową

Nie jest to pierwszy taki incydent w powiecie lwóweckim. Na stronach Lwówecki.info parokrotnie informowaliśmy o zdarzeniach drogowych z udziałem zwierząt gospodarskich. Niestety, część z nich kończy się tragicznie.

– Ciemna noc, na drodze poza światłami aut nic nie widać i w pewnym momencie mija mnie ciężarówka z krową na masce. Szok! – tak zdarzenie z udziałem krowy, która niestety poniosła śmierć opisywał jeden z kierowców.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here