Śmiertelny wypadek w Karpaczu. Zginął motocyklista

3
2664
24jgora.pl

To najgorszy scenariusz, jaki mógł zdarzyć się już na samym początku Polish Bike Week w Karpaczu. Nie żyje motocyklista. Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach.

 

Niestety, ale to chyba najgorszy scenariusz jaki mógł zdarzyć się już na samym początku wyjątkowej imprezy organizowanej w Karpaczu – Polish Bike Week 2022. Tuż przed wjazdem do tunelu na drodze głównej prowadzącej do górnej części Karpacza doszło do wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni motocyklista wyjeżdżając z tunelu z nieustalonych przyczyn uderzył najpierw w barierę, a następnie w latarnię.

Mężczyzna pomimo reanimacji zmarł na miejscu. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

Do wypadku doszło około godziny 9:30. Obecnie na miejscu pracują służby. Dojechał również prokurator. Ratownicy medyczni prowadzili reanimację mężczyzny, lecz niestety po długim czasie prób przywrócenia u niego czynności życiowych nie udało się.

Droga prowadząca do górnej części Karpacza jest zablokowana. Ruch przywrócony zostanie po ukończeniu czynności na miejscu zdarzenia. Może to potrwać jeszcze kilka godzin.


-/24jgora.pl/-

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here