Śmiertelny wypadek w Czerwonej Wodzie. Kierowca auta wjechał pod ciężarówkę. Wideo

0
2208

Wczoraj w miejscowości Czerwona Woda doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Dochodzeniowo-Śledczego w tym technik kryminalistyki.

 

Wczoraj przed godz. 12:00 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Czerwona Woda w gminie Węgliniec.

Pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci ustalili, że 87-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo poruszającego się pojazdu ciężarowego, kierowanego przez 35-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego.

Całe zdarzenie zarejestrował pobliski monitoring, z którego nagranie udostępnił portal Istotne.pl. Widać na nim jak kierowca auta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, przepuszcza inne auto, jadące z prawej strony. Następnie rusza, nie udzielając pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu ciężarowego, jadącego z lewej strony.

Kierujący fiatem został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

-/tekst: KPP Zgorzelec/red, Materiał wideo: DP Energia Czerwona Woda/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here