Śmiertelny wypadek pod Zgorzelcem. WIDEO

0
2966
screanschot z materiału wideo (wideo udostępnione eLuban.pl przez Pana Sebastiana)

Do tragicznego wypadku doszło dziś około 4. między węzłem Godzieszów a Zgorzelcem, w kierunku niemieckiej granicy. Jedna osoba zginęła na miejscu, drugi poszkodowany trafił do szpitala.

 

Na A4, między węzłem Godzieszów a Zgorzelcem, w kierunku niemieckiej granicy o 4:17 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. W jego wyniku jeden kierowca zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala.

Policja zatrzymała ruch na obu pasach w kierunku Zgorzelca i na autostradzie utworzył się korek o długości 4,5 km. O 9. przywrócono ruch jednym pasem. Na miejscu nadal pracują służby.

Policja wzorem lat ubiegłych z początkiem wakacji uruchomiła interaktywną mapę wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym wraz z informacją o zdarzeniu (tj. lokalizacja zdarzenia, ogólna informacja dot. liczby ofiar, rodzaju uczestnika ruchu drogowego oraz rodzaju zdarzenia) z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Na tej w zaledwie te kilka dni wakacji jest już 21 punktów. Za każdym z tych czarnych punktów jest ludzkie życie.

“Każde, nawet z pozoru błahe zignorowanie przepisów, brawura, zlekceważenie senności czy zmęczenia mogą być przyczyną tragedii na drodze.” – wskazują policjanci, którzy apelują o rozwagę na drodze.

-/eLuban.pl/red/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here