Dwie oferty pracy dla pracowników cywilnych w Policji w Lwówku Śląskim

0
2630

Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śląskim prowadzi nabór na stanowiska: sprzątaczka w Komisariacie Policji w Gryfowie Śląskim oraz konserwatora w Komendzie Lwówku Śląskim.

Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śląskim prowadzi nabór na stanowisko sprzątaczka w Komisariacie Policji w Gryfowie Śląskim. Praca w wymiarze ½ etatu. Nabór trwa do 13 grudnia 2023 r.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Wykonywanie prac porządkowych w siedzibie Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim
  • Utrzymywanie estetycznego wyglądu obiektu wewnątrz i na zewnątrz

Wymagania w stosunku do kandydata:

  • Pracowitość i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • niekaralność

Oferty kandydatów powinny zawierać:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie/staż pracy, prawo jazdy
  • klauzula RODO

Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śląskim prowadzi nabór na stanowisko konserwatora. Praca w pełnym wymiarze czasu, w ramach umowy o pracę. Nabór trwa do 13 grudnia 2023 r.

  • Wykonywanie prac porządkowych w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim

Pracowitość i rzetelność w wykonywaniu zadań
Preferowane prawo jazdy kat. B
niekaralność

Zakopertowane aplikacje z podaniem adresu do korespondencji należy składać osobiście w Komisariacie Policji w Gryfowie Śląskim, ul. Polna 7A, 59-620 Gryfowie Śląski, w terminie do dnia 13 grudnia 2023 r. Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Szczegóły oferty w Zespole Kadr i Szkolenia KPP w Lwówku Śląskim, tel. 47 87-35-236.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here