Śmiertelny wypadek na DK30. Zginął 21- latek

0
3483
fot.: eLuban.pl

Kolejny młody człowiek poniósł śmierć w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 30. Z wstępnych analiz wynika, iż na łuku drogi zamiast skręcić delikatnie w prawo, pojechał prosto i wypadł z drogi.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek, około godz. 5:30 na DK30 na łuku drogi w pobliżu ogrodnictwa w miejscowości Pisarzowice.

Jak podaje portal eLuban.pl kierujący BMW 21-latek, jadąc w kierunku Lubania, na łuku drogi zamiast skręcić delikatnie w prawo pojechał prosto, jak gdyby przysnął za kierownicą. Auto wypadło z drogi, zniszczyło płot posesji zbudowany z lekkich drewnianych paneli i zatrzymało się w ogrodzie.

fot.: eLuban.pl
fot.: eLuban.pl

Niestety zdarzenie, które dla kierowcy powinno zakończyć się rozbitym autem, miało swój tragiczny finał. jeden z elementów ogrodzenia przebił przednią szybę i trafił młodego chłopaka w głowę. Gdy na miejsce dotarli ratownicy mogli już tylko stwierdzić zgon mężczyzny.

Na jezdni nie było widać najmniejszych śladów hamowania, a kierowca podróżował sam. Na miejscu pracują policyjni technicy i prokurator, którzy ustalają przebieg tego nieszczęśliwego wypadku.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here