Rozpoznajesz? Poszukujemy sprawcy kradzieży roweru

3
1547

Gryfowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru Kross model Black Edition koloru czerwono, czarno, grafitowego w Wieży, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego.

 

Do kradzieży doszło w dniu 30 czerwca bieżącego roku około godziny 05.50 z wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Wieży. Prezentowany na zdjęciach mężczyzna dokonał kradzieży roweru marki Kross model Black Edition koloru czerwono, czarno, grafitowego o nr identyfikacyjnym ramy 7700103014-092.

W związku z powyższym świadkowie tego zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę o nim albo o sprawcy kradzieży, którego wizerunek prezentują załączone zdjęcia proszeni są kontakt z Komisariatem Policji w Gryfowie Śląskim pod nr tel: 75 781 35 15 , pozostałe telefony 75 646 72 00 lub pod numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej oficer.prasowy@lwowek-slaski.wr.policja.gov.pl lub kpp@lwowek-slaski.wr.policja.gov.pl

autor: st.post. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

 

3 KOMENTARZE

  1. Prawdopodobnie ma odcisk na stopie, bo kuleje. Wyślijcie do CSI Majami, w 6 sekundzie wystarczy zrobić zbliżenie i powiększenie twarzy i sprawca się znajdzie :D.

  2. “[…] koloru czerwono, czarno, grafitowego […]”- co za analfabeta to pisał? Nie stać Was na zatrudnienie licealisty, który będzie Wam sprawdzał teksty przed opublikowaniem?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here