Gdzie imprezują mieszkańcy Lwówka Śląskiego?

20
3920
impreza światła balon świetlica muzyka taniec

Są tacy, który preferują nocne kluby, inni wolą zabawę w domu, w gronie przyjaciół, ale są i tacy, którzy ponad wszystko stawiają imprezę na ulicach miasta.

 

 

Nie tak dawno temu pokazywaliśmy przejście pomiędzy blokami przy ulicy Morcinka a Basztą Bramy Bolesławieckiej, gdzie to nie brakuje dowodów na ciągłe imprezy. Butelki, puszki po alkoholach, łupiny słonecznika, czy niedopałki papierosów, świadczą o regularnych spotkaniach w tym miejscu.

Pisaliśmy też o skwerze przy starym totolotku, gdzie poza śmieciami po spotkaniach nie brakowało też specyficznego zapachu odchodów.

Ale jak się okazuje, w mieście jest więcej miejsc, gdzie mieszkańcy lubią się pobawić i przy tym coś wypić. Kolejnym dowodem są pozostałości po „gorączce sobotniej nocy” na ulicy Kościelnej, vis a vis kościoła. Tu przy zamkniętej i nieuczęszczanej ulicy, osłonięci grubymi murami przed okiem kamer monitoringu miejskiego imprezowicze zapomnieli tylko o jednym – o posprzątaniu po sobie. W niedzielę mieszkańcy spacerujący tą ulicą mieli nie lada atrakcję.

syf na ulicy Kościelnej w Lwówku Śląskim 1 syf na ulicy Kościelnej w Lwówku Śląskim 2

20 KOMENTARZE

 1. Nie tylko młodzi ludzie tak imprezują, od rana w parku większość ławek zajmują pijaki, szczają przy samych alejkach, już nawet się nie chowają. Zostawiają po sobie syf pod ławkami, puszki, butelki…mimo, że śmietniki mają na wyciągnięcie ręki. Żałosne jest to,że niedaleko na placu zabaw bawią się dzieci i muszą na to wszystko patrzeć. Część z tych lwóweckich nierobów zasuwa potem po darmowy obiadek koło kościoła, a potem dalej imprezka. To dziwne, że na papieroski i piwko mają, a na jedzenie ich nie stać. Może należałoby zmienić formę pomagania takim, niech zapracują na ten obiad np. sprzątając w parku, a nie śmiecąc. W centrum miasta jest nie lepiej. Przydało by się, żeby policja lub straż miejska częściej pojawiała się w tych miejscach. Zamiast wozić się radiowozami, pospacerować po Lwówku.

 2. Aik _ kilkanaście lat wstecz zaproponowałem jednemu z lwóweckich ,, daj złotówkę,,
  małą robotę i mówię dostaniesz 50zl za pomoc.
  Usłyszałem że jak słyszy słowo praca to robi mu się nie dobrze!!!
  Od tamtej pory nie daje złamanego grosza.
  Powinni pozdychac z głodu skoro nie pracują!!!
  Zaraz ktoś powie że to choroba! Dla mnie to nie jest chorobą, to jest nieróbstwo!!!
  Gonić do roboty!

 3. gdzie – na najdłuższej ławecce Lwówka czyli murek na oczyszczalnie – i policje widac z daleka jak jedzie a szybko tam nie moga jechac a jak dojada to i tak wzystko juz w rzecce wrzucone
  Choć tam czasami różne rzeczy się dzieja – nie jedna fura podjedzie towar dowiezie

 4. Eh Leute ! Jaka straż jaka policja ? niech wielce Pani Burmistrz otworzy jakis dobry lokal dla ludzi gdzie można posiedzieć i poimprezować, cos naprawdę extra nie tylko dla mieszkańców,ale tez i okolicy ….., lecz nie !lepiej robić w tym Lwówku wiecznie cos co jest kosztowna i niepotrzebna inwestycja „Wszystko na pokaz „ oczywiście …dramat zamiast zrobic cos dla nas !

 5. Wszystko przez madelaine xd kiedyś byla trójka, piękne czasy, cala ulica od boiska Do końca każdy murek zajęty, tyle ekip przy każdym murku. To nie, trzeba było usunąć młodziez bo hotelowi przeszkadza, i w zamian za trójkę młodziez uzyskała pozwolenie na spotkania przy Czapli pod obrotowym okiem wielkiego brata. Zajebiscie ogólnie dzięki w imieniu młodziezy za spie… Miejca spotkan.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here