Rozkład jazdy Lwówek Śląski – Wleń – Jelenia Góra

0
5864

Siedem kursów autobusów będzie na trasie z Jeleniej Góry przez Wleń do Lwówka Śląskiego. Te ruszą już w piątek 1 kwietnia 2022 roku.

 

Jak już informowaliśmy po wielomiesięcznych negocjacjach od 2022 roku na terenie powiatu lwóweckiego kursują dodatkowe autobusy. To efekt porozumienia Powiatu Lwóweckiego z Powiatami Lubańskim, Karkonoskim i Bolesławieckim. Celem władz było zwiększenie ilości kursów autobusów między miastami z wymienionych powiatów.

Od stycznia bieżącego roku uruchomieniowe zostały dwa kursy, których operatorem jest PKS Bolesławiec i są to kursy relacji i są to linie 160740 Gryfów Śląski- Ubocze- Rząsiny- Wolbromów- Wolbromów Boisko- Lwówek Śląski oraz 160746 Wleń- Bystrzyca- Bełczyna- Radomiłowice- Górczyca- Przeździedza- Marczów- Przeździedza- Górczyca- Sobota- Lwówek Śl. (Sprawdź rozkład jazdy)

Natomiast od dnia 1 marca w ramach Trójporozumienia Powiatu Lwóweckiego, Powiatu Lubańskiego oraz Powiatu Karkonoskiego kursują autobusy linii 200 na trasie: Lwówek Śląski- Gryfów Śląski- Mirsk. (Sprawdź rozkład jazdy)

Z dniem 1 kwietnia 2022 roku PKS Jelenia Góra w ramach międzypowiatowego porozumienia uruchomił kursy linii 207 na trasie: Jelenia Góra– Lubomierz– Gryfów Śląski– Świeradów Zdrój. (Sprawdź rozkład jazdy)

Również z dniem 1 kwietnia 2022 roku w ramach POWIATOWEJ KOMUNIKACJI KARKONOSKIEJ uruchomione zostają kursy na trasie: Lwówek Śląski– Wleń– Jelenia Góra. Linia ta to siedem kursów autobusów, z czego sześć będzie wykonywanych pojazdami niskopodwoziowymi. Autobusy będą kursowały od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Rozkład jazdy linii 107:
Lwówek Śląski– Mojesz– Pławna– Łupki– Wleń– Nielestno– Pilchowice– Strzyżowiec– Siedlęcin– Jelenia Góra

Rozkład jazdy linii 107:
Jelenia Góra– Siedlęcin– Strzyżowiec– Pilchowice– Nielestno– Wleń– Łupki– Pławna– Mojesz– Lwówek Śląski.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here