Restauracja #NaPolanie

5
3463
Restauracja #NaPolanie
Restauracja #NaPolanie

Pasztet z cieciorki, podwędzany tatar z jelenia, pierogi z dzikiem, pierogi ukraińskie, kaszotto, ribeye, filet z sandacza, kompozycja sałat, …

 

 

Wiosna, czas to czas zwiększonej aktywności fizycznej, rodzinnych wycieczek, odkrywania ciekawych miejsc i poznawania nowych smaków.

We wrześniu ubiegłego roku do użytku oddane zostało Dolnośląskie Centrum Sportu Polana Jakuszycka. To całoroczne centrum sportów i jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. To także miejsce rekreacji dla mieszkańców Dolnego Śląska i gości naszego regionu. Bez względu na to, czy chcesz spędzić tam kilka godzin, czy chcesz korzystać z piękna gór dłużej, #NaPolanie niczego Ci nie zabraknie.

Boisko ze sztuczną nawierzchnią, bieżnia służąca do uprawiania sportów letnich, asfaltowe trasy rolkowe, hala sportowa z boiskami umożliwiającymi uprawianie koszykówki, siatkówki, futsalu, piłki ręcznej czy badmintona, do tego ściana wspinaczkowa, siłownie, basen, szatnie i przestronny parking… To tylko część z obiektów #NaPolanie.

Czy to po treningu, czy spacerze warto odwiedzić tutejszą restaurację, która oferuje bogate menu na każdą okazję. Z okien restauracji rozciąga się widok na Polanę Jakuszycką, która zachwyca o każdej porze roku.

#NaPolanie smaczne dania serwuje bistro na (dole) oraz Restauracja Jakuszycka (na górze). Czynne są poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00-18:00 (bistro) oraz od niedzieli do czwartku w godz. 11:30-22:00 i piątki oraz soboty w godz. 11:30-23:00 (restauracja).

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here