Regipsy w rewelacyjnej cenie tylko w Karbud Lwówek Śląski

1
463
karbud hurtownia budowlana

Hurtownia Budowlana Karbud sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem inwestycji w materiały budowlane. Firma od trzech lat działa w Lwówku Śląskim zaopatrując także klientów z sąsiednich gmin.

 

Oferta Karbud Lwówek Śląski

Hurtownia Karbud jest oficjalnym dystrybutorem wiodących marek jak: Baumit, Norgips, Solbet, Wienerberger, Bruk-bet, Bolix, itd. Oferuje szeroką gamę asortymentów do remontów i budowy domów od ziemi, aż po dach.

Wysoka jakość w niskiej cenie

W tym roku Hurtownia Budowlana Karbud sp. z o.o. dołączyła do szerokiego grona partnerów grupy Majster Budowlane ABC sp. z o.o., co znacząco wpłynęło na dostępność materiałów budowlanych przy zachowaniu ich odpowiedniej jakości w balansie z ceną. Dodatkowo hurtownia posiada mieszalnię farb, gruntów, tynków elewacyjnych. Pozwala to na natychmiastowe uzyskanie dowolnie wybranego koloru przez inwestora.

Bezpłatne magazynowanie towarów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów hurtownia oferuje bezpłatne magazynowanie towarów w formie depozytu. Opłacony wcześniej materiał jest odłożony na placu i dostarczony w wybranym przez klienta terminie. Taka forma działania pozwala klientom na uniknięcie nagłych podwyżek cen materiałów budowlanych.

Oferta specjalna

W chwili obecnej mieszcząca się przy ulicy ul. Leśnej 2B w Lwówku Śląskim Hurtownia Budowlana Karbud sp. z o.o. posiada w sprzedaży regipsy w specjalnej cenie.

Płyta GKB

Płyta GKB Typ A 1200x2600x12,5 mm przeznaczona jest do stosowania w pomieszczeniach, w których wilgotność względna nie przekracza 70%. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź Norgips S oraz równo obciętą krawędź krótką. Płyta ta jest najczęściej stosowana w systemach suchej zabudowy wnętrz. Przy jej użyciu można wykonywać okładziny ścienne i sufitowe, ściany działowe i osłonowe, sufity podwieszane i zabudowy poddaszy. Krawędź Norgips S – krawędź spłaszczona. Krawędź ta daje możliwość u zyskania gładkiej powierzchni na połączeniu płyt g-k. Długość (w cm): 260, Szerokość (w cm): 120, Grubość (w mm): 12.5”.

Do wyczerpania zapasów płyta GKB oferowana jest w cenie 30,50 zł za sztukę.

Już dziś skontaktuj się z Hurtownią Budowlaną Karbud w Lwówku Śląskim przy ulicy Leśnej 2B lub dzwoniąc pod numer telefonu 797965773 i zapytaj o szczegóły oferty a także o pozostałe promocje.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here