Puchar Starosty dla awansujących drużyn

0
1229
fot. Czarni Lwówek Śląski

Trzy drużyny piłkarskie z powiatu lwóweckiego uzyskały awans do wyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2019/2020. Każda z nich, jako formę doceniania sukcesu otrzymała Puchar Starosty.

 

Aż trzy drużyny piłkarskie z powiatu lwóweckiego uzyskały awans do wyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2019/2020. Do A klasy zakwalifikowali się: Pogoń Wleń i LZS Niwnice, a do klasy okręgowej – LKS Czarni Lwówek Śląski. Z tej okazji Powiat Lwówecki ufundował tym trzem drużynom pamiątkowe puchary i zestaw piłek meczowych.

„Wiem ile wysiłku i pracy muszą włożyć zawodnicy drużyn amatorskich, żeby odnieść sukces jakim bez wątpienia jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kieruję słowa podziękowania do wszystkich drużyn z Powiatu Lwóweckiego za godne reprezentowanie naszego regionu na boiskach piłkarskich w naszym powiecie jak i poza obszarem naszego Powiatu. Życzę wszystkim drużynom osiągania jak najlepszych wyników w swoich rozgrywkach i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. A ekipom, które awansowały w tym sezonie czyli Czarnym Lwówek, Pogoni Wleń, LZS Niwnice składam gratulacje i życzę dalszego rozwoju, sukcesów i następnych awansów do wyższych klas.” – mówi Pan Daniel Koko Starosta Lwówecki.

Radości z docenienia starań drużyny nie kryje Pan Dariusz Huzarewicz Prezes Czarnych Lwówek Śląski, który dziękuje Panu Staroście Danielowi Koko oraz radnym Rady Powiatu Lwóweckiego Iwonie Kobiereckiej i Jerzemu Fidorów za docenienie osiągnięć i przyznaje, iż wszystkim działaczom i piłkarzom bardzo mocno zależało na powrocie do okręgówki i dzięki wytężonej pracy udało się odnieść ten sukces, ale nikt w Czarnych nie zamierza spoczywać na laurach, tylko dalej walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli.

W każdym meczu będziemy walczyć o zwycięstwo, o trzy punkty – zapewnia prezes, który z Czarnymi wiąże wielkie nadzieje.

Jest dobry duch w drużynie seniorów, chłopaki się starają, ale mamy także znakomicie spisujące się drużyny młodzieżowe: trampkarzy, orlików i żaków. – mówi Prezes Huzarewicz, który przyznaje, iż nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie znakomici kibice, którzy są z Czarnymi na dobre i na złe zawsze ich dopingując. Jednocześnie Prezes Czarnych Lwówek Śląski zaprasza wszystkich mieszkańców na lwówecki stadion, gdzie będzie można na żywo oglądać starania zawodników.

W najbliższą sobotę gramy na wyjeździe w Warcie Bolesławieckiej, ale już w kolejną sobotę gramy u siebie i zapraszamy wszystkich do kibicowania – mówi.

Wszystkim drużynom gratulujemy awansu

LZS Niwnice z Pucharem Starosty
Pogoń Wleń z Pucharem Starosty
Czarni Lwówek Śląski z Pucharem Starosty

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here