Problemy z dostępem do lekarzy

3
1018
ulotka WSSE w Katowicach

Po raz kolejny w tym roku pojawiają się problemy z dostępem do lekarzy. Ci są na dwutygodniowym urlopie. Pacjenci muszą uzbroić się w cierpliwość.

 

Dział Organizacji i Nadzoru WS-SPZOZ w Zgorzelcu informuje, że w dniach: od 23.08.2021 – do 04.09.2021 Lekarze Violetta i Zygmunt Dawidowiczowie pracujący w Poradni POZ we Wleniu będą nieobecni.

W zastępstwie świadczenia będą realizowane przez lek. Weronikę Trzeciakiewicz, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 24 sierpnia 2021 r. – 09:00 – 15:00
  • 26 sierpnia 2021 r. – 09:00 – 15:00

Zgorzelecki WS-SPZOZ zapewnia, iż o harmonogramie zastępstw, w kolejnym tygodniu nieobecności lekarzy będzie informował na bieżąco.

3 KOMENTARZE

  1. Lekarze, szczególnie ci pierwszego kontaktu są na urlopie od początku pandemii. Wydawanie diagnoz na podstawie wywiadu telefonicznego to szamanizm albo wróżbiarstwo. Jedyna choroba, która jest teraz uznawana to Covid 19. Jak lekarz, który nawet nie osłucha pacjenta zgłaszającego problemy z oddychaniem mającego negatywny test, może wystawiać diagnozę i recepty nie upewniwszy się co mu tak naprawdę dolega? Dlaczego pobierają oni pełną pensję nie wywiązując się w pełni ze swojej pracy?! To jest kpina i wykorzystywanie sytuacji dla własnych korzyści. Każdy lekarz, który miga się od przeprowadzenia normalnej wizyty i badań stacjonarnych powinien tracić możliwość wykonywania zawodu i być pociągany do odpowiedzialności karnej za nieudzielenie pomocy medycznej.

  2. To nie jest pierwszy ich urlop w tym roku. Co mają zrobić ludzie którzy są chorzy?I tutaj widać co zrobił nasz burmistrz poprostu doprowadził wszystko we Wleniu do kompletnej ruiny.Mamy brud smród i nic po zatym.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here