Podejrzany o usiłowanie zabójstwa w areszcie

1
1136

Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Sprawca zaatakował pokrzywdzonego zadając ciosy przy użyciu noża. 57-latek, któremu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, trafił do aresztu.

 

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowogrodźcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie pozbawienia życia członka swojej rodziny. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zdarzenia najpierw udzielili pierwszej pomocy zranionemu mężczyźnie, którego przekazali ratownikom medycznym oraz zebrali informacje na temat okoliczności zdarzenia. Następnie dokonali zatrzymania sprawcy ataku.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 57-letni mieszkaniec gminy Nowogrodziec usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego przez policjantów z Nowogrodźca oraz na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania podejrzanego na okres 3 miesięcy.

-/asp.szt.A.Kublik-Rościszewska KPP Bolesławiec/-

1 KOMENTARZ

  1. Jak wina nie ulega wątpliwości to po co utrzymywać takie coś (los na loterii jak pożyje z 25 lat to podatnicy zapłacą milion złotych) niech robią na swoje utrzymanie !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here