Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Lwówku Śląskim?

29
289
(fot. Jakub Szymczuk/KPRP)

Nieoficjalnie mówi się, iż już przed weekendem służby w Lwówku Śląskim rozpoczęły przygotowania do wizyty głowy państwa. Dziś informację o przyjeździe Prezydenta Andrzeja Dudy na facebookowym profilu potwierdził szef lwóweckich struktur PiS-u.

 

O szczegółach wizyty jak na razie za wiele nie wiadomo. Zapewne dopiero w poniedziałek pojawią się oficjalne informacje i potwierdzenia.

 

Aktualizacja

Oficjalny program pobytu Prezydenta Andrzeja Dudy w Lwówku Śląskim (tutaj)

29 KOMENTARZE

 1. Niech powiedzą kiedy będą przejeżdżać ci fachowcy z SOP , trzeba się pochować bo może być różnie z takimi fachowcami , oni są takimi fachowcami jak ten szybko-pis Prezydentem!

 2. Najgłośniej szczekają ratlerki, czyli polityczni impotenci. Dane nie pozostawiają złudzeń że ostatnie wybory w powiecie wygrał PiS, ale jak zwykle to ujadających słychać najbardziej.

  • Może dlatego, ze cała masa ludzi wyjechała przez PIS ‍♀️ To jest żenada i tyle. I im się nie dziwie ‍♀️ Z takimi ,,obywatelami” którzy zostali nie da się żyć, ślepi idioci

   • Zdradzę ci sekret: ta cała “masa ludzi” wyjeżdżała w milionach już za rządów PO, a skoro już tu nie mieszkają, to po co strzępią swoje ryje? Nienawiść i niemoc względem współobywateli nie dają wam spać po nocach, zresztą bardzo dobrze.

    • Zdradze ci sekret . Za czasów lecha kaczynskiego po objeciu prezydentury przez niego z terenów lwówek sl gryfów sl mirsk zgorzelec jelenia góra ucieklo za chlebem do angli niemic holandii wiecej mlldych ludzi niz kiedy kolwiek.to byla pierwsza fala emigracji na dolnymslasku.

 3. Ludzie uspokujmy enocje Pan Prezydent przyjedzie i odjedzie , a my będziemy musieli dalej żyć razem. Nie dajmy się wciągnąć w jakieś gierki polityczne które trwają i trwają w które sukcesywnie nas obywateli tego kraju wciągają. Idźmy wszyscy zgodnie na lwówecki rynek przywitać jakby nie było Pana Prezydenta wybranego w wolnych wyborach i przez większość społeczeństwa.

 4. A ja się cieszę że głowa państwa nas odwiedzi i trzeba ciepło miło przyjąć naszego prezydenta a pis rządzi i rządzić powinien bo bynajmniej dają nie jak PO nie dadzą i jeszcze zabiorą

 5. Już tak jak PO walnęło nas po kasie to już nikt tak nas nie ograbi . Pamiętacie słowa Tuska pieniądze nasze pieniądze które odciągali nam z pensji ,nie należą do społeczeństwa. I co zajumali wszystkie pieniadze, zgodnie z ich literą prawa .

 6. Był sobie pewien doktorant, który zawyżał stawki za delegacje, rozliczenia za bilety, paliwo, przejazdy, antydatował dokumenty, Po prostu OSZUST. Pamiętamy !

 7. Pdwnie Prezydent Przyjezdza do takikiej malej miejscowosci aby potepic tego rafala i pochwalic bicie dzieci lub jakas promocja w biedronce na ziemnkaki we lwówku jest wiec dudus pedzi na zakupy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here