Prezes PCZ odwołana? Jest przełom w rozmowach

16
456

Jest przełom w rozmowach pomiędzy lekarzami a Zarządem Powiatu Lwóweckiego. Nastąpiły zmiany na stanowisku prezesa Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim. Po złożeniu rezygnacji przez dotychczasową prezes panią Małgorzatę Barańską do czasu wyłonienia w konkursie nowego prezesa obowiązki szefa spółki pełnić będzie Pan Dawid Kopeć.

 

Poniżej relacja z konferencji prasowej, w której uczestniczyli: Pan Daniel Koko Starosta Lwówecki, lekarze: Justyna Straszak-Trzeciak i Artur Nahorecki oraz nowy Prezes PCZ Pan Dawid Kopeć.

Więcej informacji w materiale: Lwówek Śląski: Koniec sporu z lekarzami!

Obejrzyj materiał z konferencji prasowej

 

16 KOMENTARZE

 1. Jak wybiorą nowego prezesa i nie spodoba się, to znowu będą zwalniać się? Może niech od razu powiedzą kto to ma być. Dziwny ten kraj, każdy tylko aby sobie….

  • Lekarze walczyli o pacjentów? To jakiś ponury żart. Byłem w sierpniu w poradni chirurgicznej lwóweckiego szpitala i usłyszałem w okienku razem z 20 innymi pacjentami, iż ” Lekarzowi się niechce przyjmować pacjentów i albo poczekam 10h na SOR bądź pojadę do Złotoryji lub Lubania”. Także drogie lekarskie nieroby ze Lwówka weźcie się za robotę i wytrzeźwiejcie bo często czuć od was alkohol.

   • We Lwówku nie ma SOR to po 1.
    Po 2 Spór był wokół oddziału wewnętrznego a to nie chirurgia.
    po 3 jeżeli faktycznie wyczułeś alkohol od kogoś z personelu to masz obowiązek zawiadomić odpowiednie służby. jeżeli tego nie zrobiłeś to świadomie zataiłeś informacje o popełnieniu przestępstwa.
    Łatwo jest oskarżać i pomawiać.

 2. Parę lat temu radny Daniel Koko usilnie działał na rzecz likwidacji lwóweckiego ogólniaka, a teraz likwidacja lwóweckiego szpitala, zastanawiające jest to, że człowiek z Gryfowa likwiduje co się da we Lwówku. Miasto Gryfów nigdy nie było przychylne powiatowi lwóweckiemu i może to jest celowe działanie na jego niekorzyść.

  • Zostaliście przez przypadek miastem powiatowym i my mieszkańcy Gryfowa nigdy się z tym nie pogodzimy. Znacznie lepiej byłoby nam w powiecie Lubański lub Jeleniogórskim bo ta wasza bieda (umysłowa i finansowa) ciągnie nas w dół. Mamy dość utrzymywania Lwówka;)

   • Bo powiat jeleniogórski czy lubański nie ma swoich problemów, nam pewnie tez byłoby lepiej jakby nas do Bolesławca przyłączyli, ale to była decyzja ówczesnych władz i krajowych i samorządowych że tak się zadziało. Skoro Wasi włodarze nie potrafili nic zdziałać by stać się powiatem to do kogo teraz macie pretensje??

  • To wy we Lwówku bezczelnie pasiecie się kasą z powiatu kosztem innych gmin. Zdegradowaliście szpital w Gryfowie przy pomocy gryfowskich sprzedawczyków Olgierd Poniźnik SLD i Sypułkowski Piotr PSL. Przychodzi czas by powiat lwówecki zlikwidować.

 3. Do Mieszkaniec 2
  Proszę nikogo tu nie obrażać stwierdzeniami typu “użyj mózgu “. Każdy ma prawo wypowiedzi. Nie ma już bezkarności w Internecie. Za obrazę innych można mieć sprawę w sądzie.

  • “używanie mózgu” nie jest stwierdzeniem obraźliwym ani określeniem pejoratywnym. Co do wypowiedzi każdy ma prawo do niej mimo tego, że niektóre są głupie ale to zależy kto je formułuje i w jaki sposób. A co do opisywanej sytuacji i tego kto ma słuszność to zacytuję klasyka “racja jest jak dupa każdy ma swoją”.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here