Praca w administracji skarbowej

0
2317

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty Służby Celno-Skarbowej do Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu z miejscem pełnienia służby: Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Zgorzelec.

 

 

Służba Celno – Skarbowa realizuje zadania związane z wykrywaniem i zwalczaniem nieprawidłowości potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu finansowemu państwa. Wykonywane zadania polegają między innymi na zapewnianiu ochrony i bezpieczeństwa obszaru celnego Wspólnoty Europejskiej, w tym zgodności z prawem przywozu oraz wywozu towarów.

Służba funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej to nie tylko praca biurowo-administracyjna, ale również działania w terenie. Funkcjonariusz wykonuje kontrole w zakresie przestrzegania przepisów prawa celnego oraz poboru należności celnych i akcyzowych. Odprawia podróżnych i towary, kontroluje ruch i transport drogowy. Dba by nielegalne i niebezpieczne towary nie trafiły do Polski i innych krajów UE. Ponadto funkcjonariusze zajmują się rozpracowaniem grup przestępczych, wykrywaniem kontrabandy czy kontrolą gier i zakładów wzajemnych.

Informacja o wolnych stanowiskach służbowych oraz pełny opis oferty pod linkiem:
Oferty pracy i służby w KAS – Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

Jeżeli czujesz, że Nasza oferta jest dla Ciebie – APLIKUJ ONLINE !

Aplikuj elektronicznie przez stronę:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1e0958354af545d3b80bc41136d1ab58

lub złóż dokumenty w formie papierowej (pocztą lub osobiście) na adres: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 24,26, 53-333 Wrocław, z dopiskiem: „Postępowanie kwalifikacyjne do SCS nr 3/2022″

Termin składania dokumentów: 30.09.2022 r. decyduje data stempla pocztowego lub data złożenia oferty.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here