Bieg Gryfitów 2024

1
631

Za nieco ponad miesiąc wystartuje kolejna edycja Biegu Gryfitów. Na starcie spotkamy się po raz trzynasty, aby zmierzyć się z malowniczą trasą wokół Jeziora Złotnickiego. Sielanki jednak w trakcie rywalizacji nie przewidujemy! Interwałowe tempo biegu z licznymi wzniesieniami i spadkami w poprzednich latach dało w kość nawet najmocniejszym zawodnikom, podobnie będzie i tym razem.

 

 

Proponujemy Państwu trasę na dwóch dystansach – 10 i 21 km. Każdego z uczestników przywitamy serdecznym uśmiechem. Zawodnicy, którzy lubią klimat małych biegów odnajdą się u nas doskonale – rodzinna atmosfera, miska dobrej strawy, pamiątkowe medale i gadżety. To nasze małe święto, w trakcie którego dajemy Wam naszą energię i dbamy abyście przyjazd do nas zapamiętali co najmniej do kolejnej edycji.

Dla najlepszych przewidujemy nagrody pieniężne i rzeczowe. Pomiar czasu zapewnia sprawdzona firma Czasomierzyk. Tradycyjne klasyfikacja kobiet i mężczyzn w kategorii open i w kategoriach wiekowych. Zapraszamy w trakcie majówki – 3 maja 2024.

Zapisy odbywają się na stronie https://formularz.czasomierzyk.pl/104 . więcej informacji znajdziecie na naszym profilu Facebook ( https://www.facebook.com/CrossGryfitow ). Zapraszamy do Gryfowa!

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here