Szlachetna Paczka z Football Academy Lwówek Śląski i Bolesławiec

0
263

Sukcesem zakończyła się pomoc rodzinie, wybranej z bazy Szlachetnej Paczki rejonu Bolesławiec przez FA Lwówek Śląski i FA Bolesławiec. Efektem zbiórki wśród rodziców i piłkarzy było 9 paczek wypełnionych rzeczami najbardziej potrzebnymi w życiu codziennym.

 

Dzięki wsparciu zawodników, rodziców i trenerów udało się m.in. ufundować nową pralkę, drewno opałowe, czajnik elektryczny, artykuły spożywcze, chemiczne, papiernicze, zabawki, bony zakupowe do sklepu odzieżowego, sklepu spożywczego, drogerii oraz wymarzone upominki dla całej rodziny.

Po raz kolejny społeczność Football Academy pokazała, że jest jedną drużyną i wygrywać może nie tylko na boisku, ale również w życiu codziennym, niosąc pomoc innym i tym samym edukując swoich młodych piłkarzy – mówi Damian Sawczak, manager FA. i dodaje

Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom i zawodnikom Football Academy Lwówek Śląski i Football Academy Bolesławiec, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy zamierzony cel, jakim było i jest niesienie pomocy innym. Zależy nam, aby zawodnicy FA uczyli się nie tylko grać w piłkę, ale również poznawali zasady fair play na boisku i poza nim, prezentując wzorową postawę, tak jak w przypadku Szlachetnej Paczki. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie.

-/FA Lwówek Śląski/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here