Pożyczki bez baz – bezpieczeństwo, koszty i wnioskowanie

1
101
Pożyczki bez baz – bezpieczeństwo, koszty i wnioskowanie (fot.: freepik.com)

W sieci pojawia się coraz więcej zapytań na temat tego, czy pożyczki bez baz są bezpieczne i kto powinien zdecydować się na taką formę finansowania. Firmy pożyczkowe proponują taką opcję finansowania głównie dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej i posiadają wiele negatywnych wpisów w swojej historii kredytowej. Przejdź dalej i dowiedz się więcej na temat tej pozabankowej formy finansowania.

 

 

Pożyczki bez weryfikacji baz – czy to w ogóle bezpieczne?

W kwestiach bezpieczeństwa musisz pamiętać, aby podpisywać umowy pożyczek tylko ze zweryfikowanymi instytucjami pozabankowymi. Zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku zawsze sprawdź firmę pożyczkową w rejestrze KRS, a także przejrzyj opinie innych pożyczkobiorców, którzy zdecydowali się na skorzystanie z jej usług. W ten sposób zdobędziesz szereg rzetelnych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję o złożeniu wniosku do konkretnej instytucji.

Sprawdzone i zweryfikowane firmy pożyczkowe to takie, które przede wszystkim mają zarejestrowaną działalność w Polsce, cieszą się dobrymi opiniami oraz korzystają z bezpiecznych formularzy internetowych. Na etapie wnioskowania o pożyczki bez baz najczęściej musisz dokonać weryfikacji swojej tożsamości – bezpiecznie zrobisz to tylko poprzez aplikację Kontomatik lub przelewem na rachunek bankowy instytucji udzielającej finansowania.

Pożyczki bez baz – czy są droższe od standardowych ofert finansowania?

Internetowe pożyczki bez weryfikacji baz są najczęściej nieco droższe np. od standardowej oferty chwilówek. Wynika to głównie ze względu na większe ryzyko dla pożyczkodawcy dotyczące braku spłaty zobowiązania przez potencjalnego klienta. Firmy pożyczkowe w takich ofertach najczęściej uwzględniają znacznie wyższe oprocentowanie, prowizję, krótszy okres spłaty oraz niską kwotę finansowania do kilku tysięcy złotych. Dla przykładu: w popularnych firmach pozabankowych, pożyczając 3000 złotych na 30 dni oddasz finalnie około 3500 złotych, pod warunkiem że nie spóźnisz się ze spłatą długu.

Kto może ubiegać się o pożyczki bez baz?

Potrzebujesz dodatkowej gotówki i chcesz złożyć wniosek o pożyczki bez baz? Wystarczy, że spełnisz podstawowe wymogi, które w większości firm pożyczkowych są podobne i wyglądają następująco:

  • ukończone co najmniej 18, 21 lub 22 lata,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • polskie obywatelstwo,
  • stałe miejsce zamieszkania,
  • własne konto bankowe, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, prawdopodobnie bez żadnego problemu otrzymasz pożyczkę bez baz.

Gdzie można znaleźć najciekawsze oferty pożyczki bez baz?

Firmy pożyczkowe w Polsce działają głównie online, dlatego to właśnie w internecie znajdziesz najciekawsze oferty pożyczek bez baz. Możesz ich szukać bezpośrednio na stronach www instytucji pozabankowych lub wykorzystać ranking pożyczek pozabankowych online dostępny na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-bez-baz/. W ten sposób bezpłatnie i szybko porównasz wszystkie istotne parametry finansowania, jak np.:

  • prowizja,
  • marża,
  • oprocentowanie,
  • dostępna kwota finansowania,
  • okres spłaty.

Podsumowując – pożyczki bez baz to dobre rozwiązanie dla osób, które mają negatywne wpisy w swojej historii kredytowej BIK lub są po prostu mocno zadłużone. Musisz mieć jednak na uwadze, że w ramach takiej formy finansowania otrzymasz stosunkowo niewielkie wsparcie finansowe, a bez odpowiedniej weryfikacji swoich możliwości możesz też łatwo popaść w tzw. spiralę zadłużenia.

-/materiał partnera/-om

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here