Policja o tragicznym wypadku w Gryfowie Śląskim

2
12107

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 23 września 2021 roku na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Gryfów Śląski. 19- letnia motocyklistka na skutek poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Gryfów Śląski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca motocyklem marki Suzuki 19-letnia mieszkanka powiatu lwóweckiego najechała na tył samochodu marki Skoda, które w tym czasie było w trakcie manewru skrętu w lewo.

Motocyklistka została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła na skutek poniesionych obrażeń. Kierująca samochodem skoda 27-letnia mieszkanka powiatu lwóweckiego była trzeźwa i nie doznała poważnych obrażeń ciała.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla i samochodu, to motocyklista ma najmniejsze szanse na przeżycie albo wyjścia z wypadku bez obrażeń.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here