Program Festiwalu Filmów Komediowych Lubomierz 2019

16
919

Znamy już oficjalny program Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych, który w dniach 16 – 18 sierpnia odbędzie się w Lubomierzu.

 

Już w przyszłym tygodniu podamy także szczegółowy program filmowy tegorocznego OFKK.

16 KOMENTARZE

  1. Moje przemyślenia:
    1. co by było gdyby przywrócić woj. Jeleniogórskie – tylko że rosszerzyć je na całą zachodnią połowę województa? Było by lepiej stolica w JG, nasz region niebyłby ignorowany przew Wrocław. Możma by nazwać to nowe województwo Łużyckie albo Zachodniośląskie. Warto opicać to i zobaczyć czy ludzie chcom tego.
    2. Istenieje coś takiego jak RAŚ 9(Ruch Autonomii Śląska), który chce autonomi lub nawet stworzyć osobne państwo Śląsk od Polski (najwięksi zwolennicy ruchu), które obejmowało by Górny Śląsk a nawet i Dolny mozę tez obejmowało by może. To by było by dobre dla naszego powiatu???
    3. Kościoł WNMP we Lwówku – dlaczego nie jest to konkatedra – obiekt bardzo zabytkowy, stary, ogromny, historyczny,… Tytuł konkatedy daje się własnie takim świątyniom. Albo chociasz bazylika. Są kościoły w owiele mniejszych miastach konkatedry a u nas nie… Czy ktoś wie coś o tym?

  2. Masakra w tym lubomierzu tylko zaorac zadnych gwiazd a to przecież festiwal co roku przynosi straty ale dalej ciagna powodzenia Lubomierz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Z gwiazdami Disco Polo to się nie popisali.Jest tylu fajnych wykonawców np. Exaited, Andre, Venus, Etna czy Camasutra. Natomiast z trochę wyższej półki to można było Piasek, Cleo, Kasia Kowalska, Mateusz Mijal, Ewelina Lisowska. Z aktorów mogli zaprosić np. Anne Muchę i Krystiana Wieczorka.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here