Pożegnanie wieloletniej dyrektor przedszkola

0
2404
Eulalia Bocheńska- Foina Wleń
Eulalia Bocheńska- Foina - Zespół Szkół we Wleniu

Podczas ubiegłotygodniowego pożegnania ósmoklasistów miało miejsce także pożegnanie odchodzącej z pracy wieloletniej dyrektor przedszkola.

 

W czwartek, 23 czerwca 2022 roku we wleńskiej szkole miała miejsce akademia, podczas której ósmoklasiści pożegnali się ze swoimi kolegami, koleżankami i nauczycielami. To podczas tej uroczystości Pani Anna Wilińska, Dyrektor Zespołu Szkół we Wleniu przekazała informację o odejściu z pracy wieloletniej dyrektorki wleńskiego przedszkola, Pani Eulalii Bocheńskiej- Foiny.

„Składamy najwyższe słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, sumienną i odpowiedzialną pracę na stanowisku nauczyciela i Dyrektora Przedszkola w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. Dziękujemy za pracę dla dobra dzieci, zaangażowanie, za troskę o dobre imię naszego przedszkola i szkoły, za profesjonalizm i nieocenioną pomoc, za miłą i owocną współpracę. Miejmy nadzieję, że w Pani sercu pozostaną wspomnienia radości i poczucie, że był to piękny rozdział w Pani życiu zawodowym i osobistym. Życzymy wielu lat w zdrowiu i radości, niech czas wolny od pracy zawodowej pozwoli Pani na realizacje wielu planów, zamierzeń i pasji. Wszystkiego dobrego.” – życzyła Dyrektor Anna Wilińska.

Dyrektor Anna Wilińska i Wicedyrektor Magdalena Borkowska - Zespół Szkół we Wleniu
Dyrektor Anna Wilińska i Wicedyrektor Magdalena Borkowska – Zespół Szkół we Wleniu

Pani Eulalia Bocheńska- Foina nie kryła wzruszeń odbierając kwiaty i najserdeczniejsze życzenia. W kilku słowach podziękowała swoim podopiecznym, uczniom wleńskiej szkoły, a także współpracownikom i dyrekcji. Powiedziała również, że ma jedno życzenie:

„Chciałabym wyrazić jeszcze takie życzenie, życzę sobie, życzę dzisiejszym przedszkolakom i tym przyszłym oraz ich rodzicom, aby plan i projekt budowy nowego przedszkola jak najszybciej się ziścił. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy z radością i ze szczęściem otwierać nowe przedszkole we Wleniu.” – mówiła rozstając się z pracą Eulalia Bocheńska- Foina.

Zgromadzani w auli ósmoklasiści oraz ich rodzice podziękowali pani Eulalii gromkimi brawami oraz odśpiewaniem „Sto lat”.

Zespół Szkół we Wleniu
Zespół Szkół we Wleniu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here